KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

4 wypadki i 28 kolizji drogowych w ubiegłym tygodniu

Dodano:
garwolin - 4 wypadki i 28 kolizji drogowych w ubiegłym tygodniu

Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci odnotowali 4 wypadki i 28 kolizji drogowych. Funkcjonariusze apelują o ostrożność i rozsądek podczas poruszania się po drogach.


28 października. Zderzenie dwóch opli w Lipówkach
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w miejscowości Lipówki w dniu 28 października o godzinie 4. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 32-letni obywatel Ukrainy, kierując samochodem marki Opel Vivaro doprowadził do czołowego zderzenia z pojazdem marki Opel Vectra. Na skutek zderzenia obrażeń ciała doznała pasażerka samochodu marki Opel Vivaro oraz kierowca Opla Vectry. Kobieta po udzieleniu pomocy medycznej została wypisana ze szpitala. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

29 października. Zderzenie MAN-a, BMW i volvo w Lipówkach

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Lipówki w dniu 29 października o godzinie 11:30. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 63-letni mieszkaniec Pruszkowa, kierując samochodem ciężarowym marki MAN, nie zachował należytej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechał na osobowe BMW, którym kierował 28-letni mieszkaniec Płońska. Samochód marki BMW uderzył w poprzedzający go samochód ciężarowy marki Volvo. Kierowca samochodu osobowego z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala na badania. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

REKLAMA:


30 października. Zderzenie audi i peugeota w Pilawie
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w Pilawie na skrzyżowaniu ul. Marii Konopnickiej/Słonecznej w dniu 30 października około godziny 13:30. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 21-letnia mieszkanka powiatu garwolińskiego, kierując samochodem osobowym marki Audi, nie zastosowała się do znaku STOP, czym nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu peugeotowi, którym kierował 63-letni mężczyzna. Na skutek zderzenia do szpitala została przetransportowana pasażerka samochodu marki Peugeot. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

2 listopada. Zderzenie BMW, volvo i renaulta w Starowoli

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Starowola w dniu 2 listopada około godziny 11:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 24-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierując samochodem osobowym marki BMW zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z pojazdem marki Volvo, którym kierował 47-letni mężczyzna. Pojazd BMW odbił się od beczkowozu i uderzył w samochód marki Renault, którym kierował 34-letni mężczyzna. Na skutek zderzenia do szpitala zostali przetransportowani kierowcy BMW i Renaulta. Po udzieleniu pomocy jeden z mężczyzn opuścił szpital. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.