KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Kradzieże i niszczenie mienia w powiecie

Dodano:
garwolin -  Kradzieże i niszczenie mienia w powiecie

W dniach 28 października – 3 listopada, policjanci z powiatu garwolińskiego interweniowali nie tylko w przypadku zdarzeń drogowych. W Woli Łaskarzewskiej skradziono samochód. W nocy z 31 października na 1 listopada zostały wybite szyby w placówkach usługowych w Garwolinie. Okradziona została posesja w miejscowości Wygoda.


28 października

Wola Łaskarzewska

W nocy z 27/28 nieznani sprawcy z terenu nieogrodzonej posesji dokonali kradzieży pojazdu HONDA CIVIC TYPE-R, koloru srebrnego, rok produkcji 2007. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

1 listopada

Garwolin

W nocy z 31/01 w chwili obecnej nieustalone osoby dokonały wybicia witryn szklanych - szyb w dwóch placówkach usługowych. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

REKLAMA:


Wygoda
Między 29 października a 1 listopada nieznany sprawca, z budynku gospodarczego dokonał kradzieży motocykla marki Mińsk z 1989 roku oraz kosy spalinowej. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

3 listopada


Reducin
Policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca Warszawy, który był poszukiwany Listem Gończym, celem odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności.W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 225 interwencje, odnotowali 4 wypadki oraz 28 kolizji drogowych.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.