Garwolin Sport

Janek Kopyść w Projekcie Warszawa!

Dodano:
garwolin - Janek Kopyść w Projekcie Warszawa!

Jan Kopyść, wychowanek GTS Wilga Garwolin, podpisał kontrakt z Projektem Warszawa, drużyną występującą na co dzień w siatkarskiej Plus Lidze.


„Przyjmujący Jan Kopyść z KS Metro Warszawa - seniorzy dołącza do ekipy Projektu Warszawa! Janek został już uprawniony do gry i znajdzie się w kadrze na dzisiejsze spotkanie z MKS Ślepsk Malow Suwałki. Powodzenia!” -
czytaliśmy wczoraj na fecebookowym profilu Projektu Warszawa.

Janek ma w zespole bardzo mocną konkurencję jak m. in.: Bartosza Kwolka, czy Piotra Nowakowskiego, ale będzie miał okazję szkolić się z najlepszymi pod okiem trenera Andrei Anastasiego.

Wczoraj w meczu z Malow Suwałki nie miał szansy gry, ale mamy nadzieję, że niebawem pojawi się na boisku i pokaże na co go stać.

Fot. Anna Klepaczko

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.