KurierGarwoliński.pl

Bnp Paribas lipiec 2020

Garwolin Sport

Kolejna złota sztafeta Delfina!

Dodano:
garwolin - Kolejna złota sztafeta Delfina!

23 listopada 2019 w Grójcu odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Grójca w Pływaniu o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Grójec. W zawodach udział wzięło 200 zawodników z 13 klubów w tym 35-osobowa reprezentacja UKS Delfin Garwolin, która zdobyła łącznie 28 medali, z czego 7 złotych, 9 srebrnych i 12 brązowych.

W konkurencji na 50m stylem dowolnym w swoich rocznikach srebra zdobyli: Siwek Barbara, Więckowska Alicja, Gontarz Maciej i Sitnik Jakub a brązowe wywalczyli: Mućko Oliwia, Małaj Maria i Kaczorowski Miłosz.

W rywalizacji na 50m stylem klasycznym złota wypływali: Jonak Jagoda oraz Wojciechowski Jan. Srebrnym medalistą tej konkurencji został Zalewski Filip, a brązowe medale zdobyli: Szopa Alicja, Kopik Karolina i Więckowski Piotr.

Kolejną konkurencją była rywalizacja na 50m stylem grzbietowym, w której to złota wywalczyli: Więckowska Alicja, Siwek Barbara i Sitnik Jakub, a srebra zdobyli: Małaj Maria i Kaczorowski Miłosz. W rywalizacji na 50m stylem motylkowym złote medale padło łupem rodzeństwa Siwek, zarówno Basi jak Stanisława. 
Srebrną medalistką tej konkurencji została Małaj Maria a brązowe medale zdobyli jeszcze: Jonak Jagoda, Burno Natalia i Gontarz Maciej.

REKLAMA:


W ostatniej rywalizacji konkurencji indywidualnych na 100m stylem zmiennym srebrny medal padł łupem Więckowskiego Piotrka, a swoją kolekcję o brązowe medale powiększyli jeszcze: Gontarz Maciej, Sitnik Jakub oraz Wojciechowski Jan. Po zakończeniu konkurencji indywidualnych przyszedł czas na rywalizację wyścigów sztafetowych. W bardzo widowiskowej sztafecie 4 x50m stylem zmiennym, którą utworzyli Sitnik Jakub, Jonak Jagoda, Siwek Stanisław i Gontarz Maciej, UKS Delfin Garwolin zajął I miejsce. Zawodnicy w nagrodę otrzymali złote medale oraz pamiątkowe puchary.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 13

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.