KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Firma sprzątająca Czysty Kąt - profesjonalizm w każdym detalu

Dodano:
garwolin -  Firma sprzątająca Czysty Kąt - profesjonalizm w każdym detalu

Co jest wizytówką każdej firmy? Na pewno wygląd miejsca, w którym przebywamy wpływa na to jak odbierają je pracownicy oraz przede wszystkim klienci. Kto zadba o to, aby otoczenie sprzyjało komfortowi pracy i myślenia? Ważne sprawy należy powierzyć komuś, kto wzbudza zaufanie… Firma sprzątająca Czysty Kąt odpowiada na potrzeby klienta świadcząc usługi na najwyższym poziomie. W tym roku obchodzi jubileusz 10-lecia istnienia, co chyba najlepiej świadczy o tym, że właścicielka, Marzenna Bzowska

 obrała właściwy kierunek działania. Zaczynała sama. Obecnie 40 przeszkolonych pracowników, profesjonalne sprzęty, kompleksowość i elastyczność usług sprawiły, że zakres działalności firmy ciągle się poszerza i wychodzi daleko poza lokalny rynek.KG: Zaczynała Pani 10 lat temu, to chyba nie był najłatwiejszy czas na tego typu działalność?
Marzenna Bzowska:
Zdecydowanie nie. Jednak nie od razu byłam właścicielką firmy. Zaczęło się od sprzątania mieszkań - była to wówczas praca dorywcza, dodatkowa. Z czasem zleceń przybywało, a ja w pewnym momencie stanęłam przed dylematem – pracować na etacie, czy ryzykować i otworzyć własną działalność? Wybrałam to drugie i nie żałuję, chociaż nie było łatwo. Garwolin to małe miasto, w którym firma o takim profilu działalności musiała walczyć o przetrwanie, przede wszystkim oswoić potencjalnego klienta z tego typu usługami. To, co w Warszawie już wtedy było normą, w Garwolinie dopiero kiełkowało.

KG: Proszę przybliżyć obecny profil działalności firmy
MB:
Obecnie firma zatrudnia 40 pracowników, którzy świadczą usługi na najwyższym poziomie. Mimo wielu zmian, jakie w ciągu tych dziesięciu lat się dokonały, jedno jest niezmienne – profesjonalizm i perfekcja. Dzięki temu udało nam się zapracować na zaufanie, a najlepszym gwarantem tych słów są ci, którzy zdążyli nam już zaufać. Muszę przyznać, że pracy nie brakuje, a firma nadal się rozwija, nie tylko jeśli chodzi o zakres świadczonych usług, ale również obszar działalności. W tym roku weszliśmy na rynek warszawski i mam nadzieję, że to nie koniec.

KG: Co wchodzi w zakres usług, które świadczycie?
MB:
Właściwie to klient wyznacza zakres wykonywanych usług. Dlatego można śmiało powiedzieć, że jest to kompleksowa usługa na miarę oczekiwań klienta. Zajmujemy się sprzątaniem instytucji publicznych i państwowych, sprzątaniem kompleksów i budynków przemysłowych, wspólnot mieszkaniowych, biur, magazynów. Ponadto mamy w ofercie mycie okien, również na wysokościach, mycie elewacji, sprzątanie terenów zielonych czy odśnieżanie.

KG: Co, według Pani, stanowi o profesjonalizmie i usługach na najwyższym poziomie?
MB:
Na pewno duża elastyczność. Nasze usługi są odpowiedzią na oczekiwania klienta, a te ciągle rosną. Ta elastyczność widoczna jest chociażby w godzinach pracy – my zaczynamy pracę wtedy, kiedy inni ją kończą. Dzięki temu stajemy się „niewidoczni” – to jest bardzo ważne w tej branży. Najlepiej, kiedy nas nie widać, za to powinno być widać, że tu byliśmy (śmiech). Kolejna bardzo ważna sprawa – zaufanie, na które pracuje się latami, szczególnie na lokalnym rynku.

KG: Zatem dlaczego warto Wam zaufać?
MB:
W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na perfekcję. Korzystamy tylko z wysokiej jakości środków czystości. Jesteśmy wyposażeni w profesjonalne sprzęty do czyszczenia. Poza tym nasi pracownicy są poddawani procesowi szkoleń, mają wszelkie uprawnienia do pracy zarówno na wysokościach, jak i na halach produkcyjnych. Co więcej pracownicy, jeszcze przed przystąpieniem do wykonywania obowiązków, przechodzą szkolenie, dzięki któremu dokładnie wiedzą jak zadbać o konkretne przestrzenie.

KG: W jaki sposób można nawiązać współpracę z Czystym Kątem?
MB:
Dla każdej osoby, instytucji czy organizacji, przygotowujemy indywidualną wycenę, która uwzględnia zakres wykonywanych prac odpowiadający zapotrzebowaniu klienta. Warto dodać, że taka wycena jest zupełnie bezpłatna. Dlatego tych, którzy mają jakiekolwiek pytania czy wątpliwości, zapraszam do kontaktu z nami, na naszą stronę internetową i na facebooka.


Artykuł sponsorowany