KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Droga powiatowa oddana do użytku i poświęcona

Dodano:
garwolin - Droga powiatowa oddana do użytku i poświęcona

W środę 27 listopada 2019 r. została oddana i poświęcona droga powiatowa Nr 1328W Garwolin – Reducin – Górzno – Samorządki – Żelechów, tj. ul. Studzińskiego i Sobieskiego w Garwolinie.

Powiat garwoliński pozyskał na tę inwestycję ze środków rządowych oraz własnych ponad 1 mln zł, 630 tys., Miasto Garwolin dołożyło do tej inwestycji 400 tys. zł. W ciągu 2 miesięcy Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów z Mińska Mazowieckiego przebudowało 2,5- kilometrowy odcinek drogi powiatowej. Poszerzono ją do 6m, wybudowano 725 mb chodnika o szerokości 2mb, wykonano pobocza z kruszywa, dwa przystanki autobusowe z peronami, zjazdy, oznakowanie poziome i pionowe, oświetlenie przejścia dla pieszych z lampami z zastosowaniem zasady kontrastu dodatniego, dokonano renowacji istniejących rowów.

Drogę poświęcili proboszczowie dwóch parafii, Przemienienia Pańskiego w Garwolinie ks. Stanisław Szymuś i św. Jana Pawła II w Sulbinach ks. Leszek Dąbrowski.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 40

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Czas start (, #IP 4e94588cab) Odpowiedz

Na wiosne beda poprawiac kanalizacje i juz nie bedzie taka ladna tu latka tam latka no chyba ze sie wczesniej sama zacznie sypac zacznijcie odliczac czas

(, #IP ce2ba0aedf) Odpowiedz

https://www.youtube.com/watch?v=Y9zPPWohboA

Religia (, #IP 9a5b7e5758) Odpowiedz

Ile lekcji religii w tygodniu mają Wasze dzieci?

Ks (, #IP 347ae9be31) Odpowiedz

No 2 religie, plus służą ministranci i schola itp, I tak musi być.

Integracja (, #IP 9a5b7e5758) Odpowiedz

I wyjazdy integracyjne z koscioła aby umocnić dzieciaki w wierze. Warsztaty z księżmi bo kotś musi edukawać naszą młodzież przecież. Księża to najlepsi pasterze.

droga powiatowa (, #IP ba02ee7b8e) Odpowiedz

A co z drogą powiatową poza miastem Garwolin? Kończy się w lesie w Sławinach, bo dalej jak były doły, tak są!Ale zdjęcia przepiękne!Gratuluję dobrego samopoczucia.