KurierGarwoliński.pl

bedok styczen 2020

Wiadomości z Garwolina

9 praw jazdy zatrzymali policjanci

Dodano:
garwolin - 9 praw jazdy zatrzymali policjanci

Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 9 praw jazdy.26 listopada, Stoczek
39-letni mieszkaniec powiatu lubartowskiego, kierował samochodem marki BMW, znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym blisko 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

26 listopada, Czyszkówek

24-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Opel, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

27 listopada, Garwolin
33-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem Honda, pomimo wyroku sądowego – zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

27 listopada, Mroków
24-letni mieszkaniec powiatu żnińskiego, kierował samochodem Peugeot, pomimo wyroku sądowego – zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz doprowadził do kolizji drogowej. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Trojanowie.

30 listopada, Garwolin
24-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Mazda, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

26 listopada, Czyszkówek
24-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Opel, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

REKLAMA:


30 listopada, Oblin
44-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Mercedes, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 3,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna doprowadził do kolizji drogowej z innym pojazdem, odjechał z miejsca zdarzenia zatrzymując się na ogrodzeniu posesji. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Maciejowicach.

1 grudnia, Żelazna
19-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Seat, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna podjął pieszą próbę ucieczki, lecz został zatrzymany przez policjantów. 22-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, pasażer auta będąc w stanie nietrzeźwości - wynoszącym blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu, próbował odjechać przedmiotowym samochodem, lecz zamierzonego czynu nie osiągnął. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

1 grudnia, Dębówka
Mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Audi, pomimo wyroku sądowego – zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Trojanowie.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 1 osoba straciła prawo jazdy. W tym przypadku kontrola drogowa zakończyła się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.