KurierGarwoliński.pl

Kiermasz Lemar

Wiadomości z Garwolina

Adam Jabłoński z gminy Sobolew potrzebuje naszej pomocy

Dodano:
garwolin - Adam Jabłoński z gminy Sobolew potrzebuje naszej pomocy

W lipcu tego roku Adam Jabłoński z gminy Sobolew, uległ poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu, w wyniku którego doznał licznych złamań żeber, wielomiejscowego urazu oraz złamania kręgosłupa i uszkodzenia rdzenia kręgowego, co objawia się porażeniem kończyn dolnych. By Adam mógł wrócić do zdrowia, potrzebna jest pomoc ludzi dobrego serca.


Intensywna rehabilitacja pomogła Adamowi częściowo w samodzielnym wykonywaniu podstawowych czynności, jednak dalej potrzebuje pomocy bliskich w codziennym funkcjonowaniu. Ma nadzieję, że dalsza rehabilitacja pozwoli mu wrócić do pełnej sprawności fizycznej i samodzielności. Koszty rehabilitacji, sprzętu medycznego, leków, przystosowanie chociażby w części domu znacznie przekraczają jego możliwości finansowe. W nowej sytuacji nie jest w stanie podjąć pracy, dlatego prosi o pomoc w zebraniu funduszy, żeby mógł kontynuować rehabilitację i pozostać przy nadziei , że będzie miał możliwość realizowania marzeń i celów sprzed wypadku.
Adam z góry dziękuje za pomoc za okazaną pomoc.

Kliknij tutaj i wpłać środki na rzecz Adama.

https://pomagam.pl/zbiorkaadam?fbclid=IwAR2wTZN2guRzpxbhB0qZ_VYmS-s4nn5du24bCkdov_uq-EPJp6AieqMbi3U

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.