KurierGarwoliński.pl

Kiermasz Lemar

Wiadomości z Garwolina

Bezpieczniej na ogródkach działkowych

Dodano:
garwolin - Bezpieczniej na ogródkach działkowych

Rodzinny Ogródek Działkowy „WIATEREK” wykonał 3 słupy oświetleniowe, poprawiając w ten sposób bezpieczeństwo użytkowników. Na to zadanie miasto Garwolin uzyskało dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w wysokości 5 600,00 złotych co stanowi 40% ogólnej wartości przedsięwzięcia. Udział finansowy ogródka działkowego wyniósł 2 800,00 złotych.

W 2019 roku Samorząd Województwa Mazowieckiego przyjął do realizacji „Mazowiecki Instrument Aktywizacji Działkowców Mazowsze 2019”. Jest to inicjatywa mająca na celu zaspokojenie potrzeb rodzinnych ogródków działkowych poprzez udzielenie wsparcia finansowego dla samorządów z terenu województwa mazowieckiego.

W ramach tego programu Rodzinny Ogródek Działkowy „WIATEREK” wykonał 3 słupy oświetleniowe, poprawiając w ten sposób bezpieczeństwo użytkowników .

Na to zadanie miasto Garwolin uzyskało dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w wysokości 5 600,00 złotych co stanowi 40% ogólnej wartości przedsięwzięcia. Udział finansowy ogródka działkowego wyniósł 2 800,00 złotych.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.