KurierGarwoliński.pl

Kiermasz Lemar

Garwolin Sport

Marek Kozłowiec pokazał, że I kolejka to był tylko wypadek

Dodano:
garwolin - Marek Kozłowiec pokazał, że I kolejka to był tylko wypadek

Marek Kozłowiec (na zdjęciu w środku), zwycięzca Ligi Bowlingowej Pro 2018/2019, podczas II kolejki obecnego sezonu zagrał na swoim poziomie. Wygrał eliminacje. Nieco gorzej było w półfinale, ale w finale zagrał już bardzo dobrze. Tym samym zajął pierwsze miejsce w II kolejce i pokazał, że rozgrywki ze startu sezonu, były dla niego tylko rozgrzewką. Bardzo dobrze zagrał Łukasz Osiak. Arkadiusz Dłużniewski był dopiero czwarty.2 grudnia 2019, Borowie
Marek Kozłowiec pewnie wygrał eliminacje, zdobywając 733 punkty. Drugi Stanisław Rosłaniec miał punktów 679, a trzeci Łukasz Osiak 664 punkty. W półfinale Marek Kozłowiec rzucał jednak gorzej niż Stanisław Rosłaniec i przegrał z nim oba pojedynki, tracący tym samym 40 punktów bonusowych. Łukasz Osiak podzielił się punktami bonusowymi z Pawłem Sabakiem (po 20). Arkadiusz Dłużniewski raz przegrał a raz wygrał z Marcinem Sabakiem. Daniel Głuchowski dwa razy przegrał z Piotrem Osiakiem.

W finale Marek Kozłowiec rzucał lepiej niż Stanisław Rosłaniec. Łukasz Osiak był lepszy od Arkadiusz Dłużniewskiego. Za Kozłowcem i Osiakiem w II kolejce znaleźli się Stanisław Rosłaniec i Arkadiusz Dłużniewski.
„Zaliczka” z eliminacji, gdzie można zdobyć bardzo dużo punktów, pomogła Markowi Kozłowcowi w końcowym zwycięstwie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 4

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.