KurierGarwoliński.pl

Kiermasz Lemar

Garwolin Sport

Mikołajkowy start na hali AWF w Warszawie

Dodano:
garwolin - Mikołajkowy start na hali AWF w Warszawie

Warszawsko- Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki , był organizatorem Ogólnopolskich Halowych Mikołajkowych Zawodów Lekkoatletycznych dla dzieci młodszych – U-12 i dzieci starszych U-14. Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, gdyż na starcie stanęło ponad 600 zawodników z 6 województw i 41 klubów. Szczególnym powodzeniem cieszyły się biegi na 60m i skok w dal ze strefy, w których startowało po 60-70 uczestników. W zawodach wystartowali również młodzi lekkoatleci „Wilgi”

 Garwolin,  a każdy z nich ustanowił nowe rekordy życiowe.W kategorii U-12  jedenastoletnia  Agata Świesiulska weszła w skoku w dal do ścisłego finału, gdzie ostatecznie zajęła VI miejsce z wynikiem 3.95m , a w biegu na 60m – 9.91s - sklasyfikowana została na 10 pozycji. Z kolei dziesięciolatek Bartosz Głowala, w biegu na 300m zajął szóste miejsce – 54.59s   oraz był ósmy   w skoku w dal – 3.80m. Doskonale spisała się starsza z sióstr Świesiulskich,  Alicja, która w biegu na 60m sklasyfikowana została na trzecim miejscu, a jej wynik 8.55s, jest nowym rekordem powiatu trzynastolatek. W skoku w dal, z wynikiem 4.47m była natomiast czwarta.

Warto dodać, że organizatorzy obdarowali wszystkich startujących pamiątkowymi koszulkami, a do dekoracji okolicznościowymi medalami zapraszano pierwsze szóstki,  tych ciekawych, halowych  zawodów lekkoatletycznych.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.