Ciekawe tematy z Garwolina

Edyta Kucharczyk z Podoblina potrzebuje naszej pomocy

Dodano:
garwolin - Edyta Kucharczyk z Podoblina potrzebuje naszej pomocy

W dzień, kiedy to się stało, w szkole 7-letniej Laury było zaplanowane ślubowanie. Dziewczynka poszła w tym roku do pierwszej klasy, to był dla niej bardzo ważny dzień. Podczas przygotowań do uroczystości jej mama - pani Edyta nagle zasłabła, upadła na podłogę i nie dawała żadnych oznak życia. Wszystko to wydarzyło się na oczach Laury. Dziewczynka widziała, jak mama traci przytomność, nie rusza się… Teraz potrzebna jest pomoc pani Edycie.

- Siedzę przy szpitalnym łóżku żony, trzymam Edytę za rękę i w myślach błagam ją, by się obudziła. Mówię jej jak bardzo tęsknie, jak brakuje jej w domu i jak tęsknią nasze dzieci. Tak jest od połowy listopada, od kiedy Edyta trafiła do szpitala, po tym, jak pękł jej tętniak w mózgu - relacjonuje mąż pani Edyty.

- Choć Edyta trafiła na stół operacyjny, nie odzyskała już przytomności. Wciąż jest w śpiączce. Nie mam z żoną żadnego kontaktu. Wierzę jednak, że kiedy do niej mówię, słyszy mnie i że niedługo otworzy oczy, ściśnie moją dłoń, uśmiechnie się, da znać, że do nas wraca – dodaje mąż.

Wszystko, co teraz rodzina może zrobić dla żony, to zapewnić jej możliwie jak najlepszą opiekę i leczenie. Kiedy pani Edyta się obudzi, będzie jej potrzebna długa, intensywna i niestety kosztowna rehabilitacja. Dlatego już teraz zbierane są pieniądze na jej leczenie.
- Błagam o pomoc, dla Edyty, dla siebie i naszych dzieci… Wierzę, że kolejne święta będą dla nas zupełnie inne, lepsze… - zachęca na stronie siepomaga.pl, mąż Pani Edyty.

Link do wpłat TUTAJ.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

marcin (, #IP 0bea5d9f5e) Odpowiedz

Wiara czyni cuda.Będzie dobrze. Nigdy nie wolno się poddawać.