KurierGarwoliński.pl

Bnp Paribas lipiec 2020

Wiadomości z Garwolina

Policjanci skontrolowali 60 pojazdów. Posypały się mandaty

Dodano:
garwolin - Policjanci skontrolowali 60 pojazdów. Posypały się mandaty

Funkcjonariusze z powiatu garwolińskiego w dniu wczorajszym realizowali działania pod kryptonimem „Prędkość”. Policyjne patrole można było spotkać na wszystkich, zarówno tych głównych jak i mniej uczęszczanych ulicach miast i powiatu. Funkcjonariusze z drogówki eliminowali z ruchu piratów drogowych wykorzystując ręczne mierniki prędkości oraz wideorejestratory zainstalowane w nieoznakowanych pojazdach służbowych. Dyscyplinowali także tych kierowców, którzy nagminnie łamali przepisy, narażając

innych na niebezpieczeństwo. Policjanci skontrolowali blisko 60 kierowców, z czego ponad połowa niestety nie respektowała obowiązujących ograniczeń prędkości.Jak wszyscy wiemy ,,Piraci drogowi’’ są zagrożeniem dla nas wszystkich, a przekraczanie dozwolonej prędkości przez kierujących jest szczególnie niebezpieczne, tym bardziej dla niechronionych uczestników ruchu drogowego.

REKLAMA:


Działania garwolińskich policjantów miały na celu nie tylko ujawnianie sprawców wykroczeń, którzy nagminnie łamią przepisy ruchu drogowego, ale również napiętnowanie ich negatywnych zachowań. Jest to niezbędne w procesie wyrabiania przeświadczenia u kierowców, że jazda z nadmierną prędkością jest niebezpieczna, a kara za takie wykroczenie nieuchronna.

W ramach prowadzonej akcji policjanci dokonali blisko 60 kontroli, z czego ponad połowa kierujących niestety nie respektowało obowiązujących ograniczeń prędkości.

Na sprawców wykroczeń funkcjonariusze nakładali środki karne. Działania tego typu będą prowadzone cyklicznie przez policjantów.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.