KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Liga Bowlindowa 2019/2020 po VI kolejce

Dodano:
garwolin - Liga Bowlindowa 2019/2020 po VI kolejce

Arek Dłużniewski to zawodnik, który póki co gra najrówniej w Lidze Bowlingowej w Borowiu. W tym sezonie tylko raz (w drugiej kolejce) był poza podium. Wygrał trzy kolejki, w V kolejce był drugi a w VI znów zwyciężył. Najbliżej niego w klasyfikacji generalnej jest Marek Kozłowiec. O zwycięstwo walczy też Łukasz Osiak. O podium walczą: Dariusz Rojek Marcin Sabak i Stanisław Rosłaniec. Piotr Prokurat znów nie grał, przez co trudno będzie mu wywalczyć cokolwiek w sezonie 19/20.


Liga Bowlingowa, 30 grudnia

Dzień przed Sylwestrem wszyscy grali na dużym luzie. Łukasz Osiak pewnie wygrał eliminacje, a w półfinale zmierzył się z liderem GK Arkiem Dłużniewskim. Panowie nie rzucali zbyt dobrze w tym pojedynku i podzielili się punktami bonusowymi. Marek Kozłowiec też nie miał swojego dnia. W starciu półfinałowym z Piotrem Kaniewskim raz wygrał, a raz przegrał i to wystarczyło by wyeliminować Piotra z dalszej gry. Tomasz Waszczuk pewnie ograł Marcina Sabaka, przez co zapewnił sobie miejsce w finale. Pojedynek Grzegorza Króla z Robertem Bieleckim nie dał żadnemu zawodnikowi awansu do finału.

W finale Marek Kozłowiec powtórzył dobre rzuty z eliminacji i wygrał swój pojedynek z Tomaszem Waszczukiem. To było jednak za mało na grającego zwykle bardzo równo Arkadiusza Dłużniewskiego, któremu finałowe zwycięstwo nad Łukaszem Osiakiem i suma wszystkich gier dały I miejsce w kolejce. Na koniec kolejki pierwsza trójka (od najlepszego) wyglądała następująco: Dłużniewski, Kozłowiec, Osiak.

GK od kilku kolejek wygląda tak samo. Najlepszy jest Dłużniewski a dalej są Kozłowiec i Osiak.

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.