KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Zderzenie iveco i daewoo przy Shellu

Dodano:
garwolin - Zderzenie iveco i daewoo przy Shellu

Wczoraj około godziny 14.00 przy stacji Shell w Garwolinie zderzyły się dwa pojazdy: osobowe daewoo i dostawcze iveco.

- Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy po godzinie 14.00. Kobieta kierująca samochodem marki Daewoo, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do kolizji drogowej z prawidłowo jadącym samochodem marki Iveco. W zdarzeniu drogowym nikt nie został ranny. Na sprawcę kolizji nałożono mandat i punkty karne -  informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

zdjęcie: Czytelniczka Klaudia

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Kiedy rondo ja się pytam (, #IP d81a0a6268) Odpowiedz

Czy dopiero jak ktoś z rodziny urzędasów będzie tam miał wypadek.

Rondo (, #IP 513f827df1) Odpowiedz

A na cholere rondo , trzeba poprostu nauczyc sie jezdzic , w Garwolinie jest kilka rond , jakby nakrecić film i puscic w internecie to bybył, ubaw na cała Europe . Nieraz jezdze przez Garwolin 85% kierowcom zabrał, bym prawo jazdy , i dalbym furmankę ,bo kon ma więcej rozumu niź wększoc kierowców.

Nicola (, #IP bb1db84af0) Odpowiedz

Wybudujcie estakadę. Po jednym pasie w każdą stronę. Pasy ruchu rozdzielone barierami. I tak będą wypadki. Bo ich powodem nie będzie organizacja ruchu tylko wg.

toldi (, #IP 15142af1e9) Odpowiedz

Jak się tylko po łące jeżdzi to i na rondzie nie będzie bezpiecznie. Może jeszcze wiadukt w stronę Romanówki, wygodnie i bezpiecznie, a i na jarmark najbliżej.