KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Brazylijczycy przejęli Avon

Dodano:
garwolin - Brazylijczycy przejęli Avon

Od stycznia znane na świecie firmy takie jak Avon, Natura, The Body Shop i Aesop funkcjonują w jednej, globalnej grupie. Brazylijski gigant Natura &Co ogłosił, że 3 stycznia zakończył proces przejęcia Avon Products Inc., tworząc czwartą co do wielkości grupę kosmetyczną na świecie. Natura &Co wyznaczyła nowe kierownictwo, które będzie odpowiedzialne za zarządzanie kolejnym etapem rozwoju przedsiębiorstwa – informuje serwis dlahandlu.pl.


Sprzedaż Natura &Co opierała się będzie na budowaniu relacji z klientami poprzez działania online  i offline, których podstawą jest praca ponad 6,3 milionów konsultantek i przedstawicieli. Połączenie zapewniło firmie możliwość oferowania pełnej gamy produktów w kluczowych kategoriach, w ponad 100 państwach na świecie. Do firmy należy ponad 3000 sklepów. Natura &Co przewiduje, że roczne przychody brutto sięgną ponad 10 miliardów dolarów.

Roberto Marques, który w 2017 r. został prezesem zarządu Natura &Co, będzie również pełnił funkcję CEO nowej grupy. Marques dołączył do zarządu firmy Natura cztery lata temu. Posiada bogate, globalne doświadczenie i duże osiągnięcia w zakresie transformacji w branży dóbr konsumpcyjnych. Przed dołączeniem do Natura &Co obejmował różne stanowiska kierownicze w firmach Johnson & Johnson i Mondelez International przez ponad 30 lat.

źródło: dlahandlu.pl, opr. AS

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.