KurierGarwoliński.pl

Bnp Paribas lipiec 2020

Wiadomości z Garwolina

OSP Zawady otrzymała wsparcie z samorządu województwa

Dodano:
garwolin - OSP Zawady otrzymała wsparcie z samorządu województwa

Samorząd Mazowsza udziela wsparcia jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych. Komplety ubrań bojowych otrzymali druhny i druhowie z OSP Zawady. W dniu 13 stycznia strażaków odwiedziła członek zarządu województwa Janina Ewa Orzełowska, która w towarzystwie władz lokalnych, przekazała druhom elementy umundurowań bojowych, na które złożyły się kurtki i spodnie, buty specjalne, rękawice strażackie i hełmy.


Dzięki otrzymanemu wsparciu jednostka będzie w stanie w pełni bezpiecznie przeprowadzać akcje gaśniczo-ratunkowe, nawet w niezwykle trudnych warunkach.

– Każda forma wsparcia udzielana naszym strażakom, ma służyć poprawie warunków ich pracy, a także zwiększać bezpieczeństwo zarówno ich, jak i tych, którym niosą pomoc. Należy doceniać ich trud i zaangażowanie. Jako samorząd województwa staramy się, by każda jednostka OSP na Mazowszu mogła korzystać z najwyżej jakości sprzętu – podkreśliła członek zarządu Janina Ewa Orzełowska.

zdjęcia: UM Garwolin, facebook Janiny Ewy Orzełowskiej
garwolin.pl, opr. AS

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.