Garwolin Sport

Wyniki Ligi Bowlingowej w Borowiu na półmetku rozgywek

Dodano:
garwolin - Wyniki Ligi Bowlingowej w Borowiu na półmetku rozgywek

Na półmetku rozgrywek w Lidze Bowlingowej w Borowiu, Arek Dłużniewski pewnie prowadzi. Na siedem kolejek wygrał aż pięć razy i tylko raz był poza podium. Kroku dotrzymują mu tylko: Marek Kozłowiec i Łukasz Osiak. O trzecie miejsce, oprócz tej dwójki, mogą powalczyć: Dariusz Rojek, Marcin Sabak i Stanisław Rosłaniec.


Liga Bowlingowa 13 stycznia

Arek Dłużniewski już od eliminacji był bardzo skoncentrowany. Wygrał przewagą dziewięciu punktów nad Markiem Kozłowcem. Panom przyszło się zmierzyć ze sobą w półfinale. Marek rzucał tylko poprawnie, a to zdecydowanie za mało na Arka. Lider GK rzucał bardzo dobrze w pierwszej i drugiej grze półfinałowej i zdobył łącznie 40 punktów bonusowych. Kozłowiec wszedł do finału dzięki „zaliczce” z eliminacji.
To był też wieczór Marcina Sabaka. W eliminacjach był drugi, a w półfinałach zdobył dwa razy po 171 punktów i tym samym zapewnił sobie zwycięstwo z pretendentem do tytułu Osiakiem oraz 40 punktów bonusowych. Łukasz wyraźnie miał problemy z koncentracją w półfinale, przez co zakończył grę na tym etapie. Paweł Perczak rzucał słabo i pomógł tym samym dobrze grającemu Dariuszowi Rojkowi wejść do finału. Pojedynek Roberta Bieleckiego i Zdzisława Bąka zakończył grę obu panów na półfinale. Po raz kolejny słabo zagrał Stanisław Rosłaniec, który jest szósty w GK. Nie przeszedł nawet eliminacji. Podobnie było w przypadku Pawła Sabaka.

W finale Marcin Sabak ograł lidera Arka Dłużniewskiego, a Marek Kozłowiec uległ Dariuszowi Rojkowi.
Suma siedmiu gier dała zwycięstwo Arkowi. Drugi był Marcin a trzeci Darek.

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 4

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.