Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej z Garwolina

Interwencje do dnia 16-01-2020r.

Dodano:

13 stycznia, Garwolin
Z 12/13 stycznia nieznany sprawca, włamał się do garażu, skąd dokonał kradzieży elektronarzędzi. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 3500 złotych.  Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

14 stycznia, Nowy Puznów
Mieszkaniec gminy Garwolin, złożył zawiadomienie, że na jednym z portali społecznościowych zakupił sprzęt AGD i do czasu złożenia zawiadomienia nie otrzymał zakupionego towaru.  Mężczyzna oszacował straty na kwotę blisko 1100 złotych. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

15 stycznia, Pilawa
Mieszkaniec Pilawy, złożył zawiadomienie, że na jednym z portali społecznościowych zakupił sprzęt RTV i do czasu złożenia zawiadomienia nie otrzymał zakupionego towaru.  Mężczyzna oszacował straty na kwotę blisko 500 złotych. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

REKLAMA:


Nietrzeźwi kierowcy

14 stycznia, Wola Żelechowska

47-letni mieszkaniec Żelechowa, kierował samochodem marki VW, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Żelechowie.

14 stycznia, Łaskarzew
56-letni mieszkaniec gminy Łaskarzew, kierował samochodem marki Seat, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie.

15 stycznia, Maciejowice

39-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Dacia, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Maciejowicach.

16 stycznia, Żelechów

Mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Audi, pomimo wydanej decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Żelechowie.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.