Wiadomości z Garwolina

Klip ze studniówki ZS nr 2

Dodano:
garwolin - Klip ze studniówki ZS nr 2

Na kanale YouTube „Na Ekranie Studio” pojawił się krótki zwiastun filmu studniówkowego. Kliknij i zobacz.

W sobotę 18 stycznia w sali bankietowej Moderno w Górznie, uczniowie klas technikum ZSP nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie bawili się na studniówce.

W uroczystości udział wzięli m. in: dyrektor ZSP nr 2 Ewa Flaga, wicestarosta powiatu garwolińskiego Iwona Kurowska , ks. Stanisław Małek, przewodnicząca rady rodziców Małgorzata Zadróżna - Piłka, rodzice, wicedyrektorzy szkoły Grzegorz Rybak i Anna Kowalczyk-Barej, były wicedyrektor szkoły Adam Wyskwar, nauczyciele, wychowawcy i oczywiście najważniejsi tego wieczoru uczniowie z klas: technik budownictwa, technik elektryk, technik informatyk, technik pojazdów samochodowych, technik usług fryzjerskich, technik żywienia i usług gastronomicznych, wraz z osobami towarzyszącymi. Więcej TUTAJ.

Na kanale YouTube „Na Ekranie Studio” pojawił się krótki zwiastun filmu studniówkowego. Kliknij i zobacz.


REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.