Recman13 marca 2020

Rozrywka | Kultura Garwolin

Uczniowie technikum w ZS nr 2 bawili się na studniówce 2020

Dodano:
garwolin - Uczniowie technikum w ZS nr 2 bawili się na studniówce 2020

W sobotę 18 stycznia w sali bankietowej Moderno w Górznie, uczniowie klas technikum ZSP nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie bawili się na studniówce.


W uroczystości udział wzięli m. in: dyrektor ZSP nr 2 Ewa Flaga, wicestarosta powiatu garwolińskiego  Iwona Kurowska , ks. Stanisław Małek, przewodnicząca rady rodziców Małgorzata Zadróżna - Piłka, rodzice, wicedyrektorzy szkoły Grzegorz Rybak i Anna Kowalczyk-Barej, były wicedyrektor szkoły Adam Wyskwar, nauczyciele, wychowawcy i oczywiście najważniejsi tego wieczoru uczniowie z klas: technik budownictwa, technik elektryk, technik informatyk, technik pojazdów samochodowych, technik usług fryzjerskich, technik żywienia i usług gastronomicznych, wraz z osobami towarzyszącymi.

-Spędziliście w naszej szkole kilka lat, nawiązaliście nowe znajomości i przyjaźnie, zdobyliście nowe doświadczenia i kwalifikacje zawodowe, poszerzyliście wiedzę. Mam nadzieję, że zaprocentuje to podczas ostatnich egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe oraz w maju gdy zdawać będziecie maturę –
mówiła do uczniów dyrektor szkoły Ewa Flaga. - Drodzy maturzyści, z całego serca życzę wam abyście świadomie wybierali swoje drogi życiowe, dążąc ku wyznaczonym sobie celom. Jak powiedziała Olga Tokarczuk, pisząc Księgi Jakubowe: „Bóg stworzył człowieka z oczami z przodu, a nie z tyłu głowy. To znaczy, że człowiek ma zajmować się tym co będzie, a nie tym co było”. Życzę wam abyście marzyli, planowali i realizowali swoje zamierzenia w bliskiej i dalszej przyszłości. Ja wierzę w wasz potencjał. Życzę wam powodzenia na egzaminach i w dalszym dorosłym życiu. Dzisiaj jest czas zabawy. Mam nadzieję, że bal będzie dla was niezapomnianym przeżyciem, że pozostanie na zawsze miłym wspomnieniem młodości – mówiła Ewa Flaga.

REKLAMA:


Wicestarosta Iwona Kurowska życzyła uczniom, by nie bali się wyzwań  i spróbowali swoich sił na maturze, która jest przepustką do dorosłego życia i daje wiele możliwości. Włodarz życzyła zgromadzonym dobrej zabawy.

 – Kończyłem tę samą szkołę, którą wy kończycie - mówił wiceburmistrz Garwolina Albert Baran. - Jadąc na studniówkę bałem się, że nie dojadę, bo były drogi „zawiane”. Dzisiaj przychodzicie w samych garniturach, sukienkach. Studniówki odbywały się w szkołach. Może to nie były tak piękne sale balowe, ale atmosfera była pewnie taka sama jak teraz. Życzę wam, żeby te przeżycia, ta atmosfera z tego balu zapadła wam w pamięci, żebyście tak jak my teraz wspominamy przez tak długie lata, żebyście to wspominali, żebyście mieli wiele miłych przeżyć – mówił wiceburmistrz.

Przedstawicielka rady rodziców Iwona Małecka podziękowała dyrekcji, całemu gronu pedagogicznemu i wychowawcom za trud i wysiłek włożony w proces nauczania i wychowania dzieci.

Bal rozpoczął polonez w wykonaniu uczniów. Poloneza z uczniami zatańczyli też nauczyciele. Następnie przedstawiciele władz, dyrekcja, nauczyciele i rodzice zatańczyli walca profesorskiego. Zabawa studniówkowa z zespołem Rytm trwała do białego rana.

Więcej zdjęć ze studniówki niebawem.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 107

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Darmoszka (, #IP 1329c28a0a) Odpowiedz

Znowu dla niektórych darmowa impreza.