Garwolin Sport

Ivona Szymańska Pavlović i Arek Deierling zapraszają na imrezę taneczną w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Ivona Szymańska Pavlović i Arek Deierling zapraszają na imrezę taneczną w Garwolinie

Już za tydzień, w dniach 1 - 2 lutego Garwolin będzie stolicą tańca. Przez dwa dni od godziny 9.00 do późnych godzin wieczornych będziemy przeżywać wielkie emocje podczas dwóch turniejów tanecznych: Międzynarodowego Turnieju Tańca w Garwolinie - Grand Prix Garwolina i IV Amatorskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego. Na wydarzenie zapraszają Iwona Szymańska-Pavlović i Arek Deierling, którzy poprowadzą sobotnia galę wieczorną.


1 i 2 lutego 2020r. czeka nas wiele emocji. Tym razem Piotr i Magdalena Kordaszewscy przygotowali nam Międzynarodowy Turniej Tańca w Garwolinie - Grand Prix Garwolin. Poprzednie turnieje były wielkim sukcesem frekwencyjnym i organizacyjnym.  Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Kuriergarwolinski.pl. Na hali sportowej CSiK przy ulicy Żwirki i Wigury w Garwolinie po raz czwarty zobaczymy wiele atrakcji.

Podczas weekendu 23 i 24 marca 2019r. Garwolin był stolicą tańca, a to za sprawą aż trzech imprez tanecznych: III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w Garwolinie, III Amatorski Turniej Tańca Towarzyskiego oraz Grand Prix Polski Garwolin 2019. Sobotnią galę wieczorną poprowadziła Iwona Szymańska -Pavlović. Niesamowity pokaz tańca dali czterokrotni mistrzowie świata w rock and rollu akrobatycznym Anna Miadzielec i Jacek Tarczyło. O oprawę muzyczną na wejście tancerzy zadbało Studium Instrumentów Etnicznych.

Sukcesy garwolińskich tancerzy
Podczas dwóch dni imprezy na parkiecie hali sportowej przy ul. Żwirki i Wigury pojawili się również tancerze z Garwolina, którzy mogą pochwalić się dobrymi wynikami na III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego.
Jan Górski Katarzyna Gałązka zajęli III miejsce w tańcach standardowych i I miejsce w tańcach latynoamerykańskich. Kamil Bogusz i Gabriela Zowczak uplasowali się na VI miejscu w tańcach standardowych. Marcin Wardak i Natalia Wardak zajęli VII miejsce w tańcach latynoamerykańskich.

Suma punktów z tańców standardowych i tańców latynoamerykańskich dała I miejsce parze: Sebastian Wardak i Marysia Gac. Piotr Matusiak i Oliwia Jałocha zajęli III miejsce, Ksawery Łubian i Kinga Gąska III miejsce, Krzysztof Góźdź i Agata Matryba II miejsce, a Wojciech Wasilewski i Marta Górska I miejsce.

Jak będzie w tym roku? Tancerze z powiatu garwolińskiego ciężko pracują, by zaprezentować się przed nami w tym międzynarodowym gronie.

Zobacz zaproszenie  Iwony Szymańskiej-Pavlović i Arka Deierling, którzy poprowadzą sobotnia galę wieczorną.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.