Garwolin Sport

Dziewczęta z ZS w Sobolewie najlepsze w piłce halowej

Dodano:
garwolin - Dziewczęta z ZS w Sobolewie najlepsze w piłce halowej

30 stycznia 2020 r. (czwartek) w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki w Sobolewie odbyły się zawody Piłki Nożnej Halowej Dziewcząt. W turnieju brało udział 5 drużyn: ZS Sobolew, LO Garwolin, ZS nr 2 Garwolin, ZS Żelechów, ZS nr 1 Garwolin. Zawody rozgrywane były w systemie każdy z każdym. Wszystkie zawodniczki wykazały się dużą walecznością na boisku, każdy mecz dostarczał wiele emocji.

Po zaciętej walce na najwyższym podium stanęła drużyna z Sobolewa. Dziewczęta wykazały się bardzo dobrym przygotowaniem technicznym i taktycznym oraz doskonałą kondycją. - Najważniejsze co zadziałało na boisku to gra zespołowa. Jestem dumna z moich zawodniczek i życzę moim podopiecznym obrony tytułu mistrzostwa w szóstkach piłkarskich na trawie - mówi opiekun drużyny dziewcząt z ZSP Sobolew Izabela Krupa.

Wyniki końcowe:
1. ZSP im. Tadeusza Kościuszki w Sobolew - opiekun Izabela Krupa
2. ZS nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie – opiekun Konrad Piotrowski
3. ZS im. Joachima Lelewela w Żelechowie - opiekun Grzegorz Głębicki
4. ZS nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie - opiekun Tomasz Talarek
5. LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie - opiekun Jadwiga Walenda

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

koniec k lamstw (, #IP 99405ad529) Odpowiedz

Jak Sobolew ustawia skład drużyn to kto może być najlepszy Skończmy z tym pajacowaniem