Garwolin Sport

Michał Dąbrowski otrzymał nagrodę zarządu powiatu

Dodano:
garwolin - Michał Dąbrowski otrzymał nagrodę zarządu powiatu

5 lutego 2020r. w siedzibie Starostwa Powiatowego odbyło się wręczenie nagrody pieniężnej zawodnikowi Klubu Szermierka Wołomin Michałowi Dąbrowskiemu.

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” zaświadczył o osiągnięciu przez zawodnika następujących wyników sportowych: 6 miejsca w szabli mężczyzn kategoria B indywidualnie na Pucharze Świata w szermierce na wózkach; 6 miejsca w szabli mężczyzn kategoria B indywidualnie na Pucharze Świata w szermierce na wózkach; 2 miejsca w szabli mężczyzn kategoria B indywidualnie na Mistrzostwach Polski w szermierce na wózkach i 2 miejsca w szpadzie mężczyzn kategoria B indywidualnie na Mistrzostwach Polski w szermierce na wózkach.

Dyplom w imieniu Samorządu Powiatu Garwolińskiego z gratulacjami za osiągnięte wyniki sportowe w szermierce, a także podziękowanie za reprezentowanie powiatu na Pucharze Świata oraz Mistrzostwach Polski w szermierce na wózkach złożyła wicestarosta powiatu garwolińskiego Iwona Kurowska oraz dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Weronika Teperek -Duchna.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 5

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

kurde nie widać... (, #IP ad921d6048) Odpowiedz

Kulawy (, #IP 693a9fabe4) Odpowiedz

Jak nic się nie robi w powiecie dla osób na wózkach to trzeba się podszywać pod sukcesy innych powiatów

Realista (, #IP 1551ab1814) Odpowiedz

A dlaczego zawodnikowi klubu z Wołomina ?? Czyżby coś tu nie dopisano ?