KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Uczniowie ZSP w Żelechowie bawili się na studniówce (wideo)

Dodano:
garwolin - Uczniowie ZSP w Żelechowie bawili się na studniówce (wideo)

W sobotę 8 lutego w sali bankietowej Moderno w Górznie, uczniowie ZSP nr 1 im. Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego bawili się na studniówce.

Uroczystość otworzyli uczniowie.
- Ta studniówka ma wyjątkowy charakter. Kończy się pewien etap w naszym życiu, przed nami egzamin dojrzałości i dorosłe życie. Na ten dzień, a właściwie na ten wieczór czekaliśmy 4 lata. Już tylko symboliczne 100 dni dzieli nas od egzaminów maturalnych – mówili uczniowie otwierając uroczystość.
Następnie głos zabrał dyrektor szkoły Jacek Mucha, który przywitał zgromadzonych gości.
W uroczystości udział wzięli m. in: poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak; wicestarosta powiatu garwolińskiego Iwona Kurowska; dyrektor Wydziału Edukacji SP Weronika Teperek – Duchna; wicedyrektor szkoły Michał Kostyra; wychowawcy: Beata Długaszek, Tadeusz Zajma, Agnieszka Wałachowska, Krzysztof Koźlak; grono pedagogiczne; pracownicy szkoły; rodzice i oczywiście maturzyści z osobami towarzyszącymi.
 
- Drodzy uczniowie, czekaliście na tą dzisiejszą noc z niecierpliwością i ta noc nadeszła- mówił do uczniów dyrektor Jacek Mucha. - Dziś stoicie w tej pięknej scenerii uśmiechnięci i elegancko ubrani. Gdy patrzę na was, widzę wspaniałych młodych ludzi pełnych nadziei, gotowych wejść w dorosłe życie. Dla mnie to pierwsza okazja, by powitać was w świecie dorosłych, w świecie odpowiedzialnych zachowań i poważnych decyzji. Już tylko symboliczne 100 dni dzieli was od pierwszego, ale jakże poważnego egzaminu, jakim jest matura – egzaminu, który będzie decydował o waszej przyszłości, który otworzy wam mądre spojrzenie na przyszłe życie, wasze plany i zamierzenia. Jeśli włożycie w realizację swych pragnień pracę, to staną się one rzeczywistością. Wszystko przed wami. Wierzę, że spełnicie swoje marzenia. Dzisiaj wasz pierwszy bal, bal studniówkowy, czas zabawy, okazja byśmy razem spędzili cudowny, beztroski wieczór. To chyba pierwsza taka noc w życiu, kiedy uświadomicie sobie, że nie jesteście już dziećmi. I nie chodzi tylko o wygląd, o garnitur, o piękna sukienkę, czy modną fryzurę. To poczucie, że dojrzeliście do tego, by mierzyć się ze światem, swoimi marzeniami. O marzenia trzeba walczyć. Kochani, życzę wam cudownej zabawy do białego rana – mówił dyrektor.

REKLAMA:


Życzenia uczniom złożyli też: poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak, wicestarosta powiatu garwolińskiego Iwona Kurowska, przewodnicząca rady rodziców Aneta Tuszyńska, przedstawicielka rodziców tegorocznych maturzystów i były dyrektor szkoły Grzegorz Szymczak.

Bal rozpoczął polonez w wykonaniu uczniów, których do tańca przygotowali: Edyta i Tomasz Odziemczyk. Następnie przedstawiciele władz, dyrekcja, nauczyciele i rodzice zatańczyli walca profesorskiego. Zabawa studniówkowa z zespołem Lavers trwała do białego rana.

Zapraszamy do galerii zdjęć. Więcej zdjęć niebawem.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 96

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Zdziwiony (, #IP ea8ec447b1) Odpowiedz

Pan Poseł z małżonką?