Garwolin Sport

Otrzymali wsparcie na kulturę fizyczną

Dodano:
garwolin - Otrzymali wsparcie na kulturę fizyczną

251 tys. z budżetu miasta pozyskała sekcja piłkarska Wilga Garwolin. 34 tys. zł trafi do lekkoatletów z Wilgi. MKS (badminton) uzyskał 30 tys. zł, a MGT UKS No Name (taniec i gimnastyka) 50 tys. zł. Część ofert została odrzucona ze względów merytorycznych lub formalnych. Burmistrz Garwolina ogłosiła wyniki otwartego konkursu ofert na na wsparcie realizacji zadań publicznych w 2020r. w zakresie kultury fizycznej. Sprawdź szczegóły.


Dziś burmistrz Garwolina ogłosiła wyniki otwartego konkursu ofert na na wsparcie realizacji zadań publicznych w 2020r. w zakresie kultury fizycznej.

Piłka nożna
Wilga Garwolin otrzymała 251 tys. zł na prowadzenie sekcji piłkarskiej. Stowarzyszenie Miłośników Piłki Nożnej Progress Garwolin otrzymało 5 tys. zł. Klub Sportowy Zdrowie Garwolin nie otrzymało żadnych środków, bo zdaniem komisji nie spełnił wymagań merytorycznych. Ze względów formalnych dotacji nie otrzymała Legia Garwolin S.A i LZS Conectum Garwolin.

REKLAMA:


Inne
Siatkarze z UKS Dwójka otrzymali 10 tys. zł. Sekcja lekkoatletyczna Wilgi Garwolin została wsparta kwotą 34 tys. zł, MKS Garwolin (badminton) dostał 30 tys. zł. MGT UKS No Name  może liczyć na zasilenie kwotą 46 tys. zł (taniec i gimnastyka dzieci i młodzieży) i na gimnastykę dorosłych 4 tys. zł.

Uczniowski Klub Tenisowy Garwolin 2012 nie otrzymał dofinansowania ze względów formalnych. UKS Delfin Garwolin (pływanie) może liczyć na 23 tys. zł. Truchtacz.pl (biegi) został wsparty kwotą 5 tys. zł.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.