Wiadomości z Garwolina

Fikcyjny sklep Kidparadise oszukał wiele osób

Dodano:
garwolin - Fikcyjny sklep Kidparadise oszukał wiele osób

Czytelnik Jarosław poinformował nas, że padł ofiarą oszustwa dokonanego przez właściciela strony Kidparadise. Sklep z akcesoriami dziecięcymi i zabawkami kusił cenami o kilkanaście, czy kilkadziesiąt procent niższymi niż normalna cena rynkowa. Okazuje się, że osób oszukanych przez sklep jest bardzo wiele.Na portalu Wykop znajduje się wpis:
„Uwaga na kolejny podejrzany sklep internetowy Kidparadise.pl. Kusi bardzo niskimi cenami (poniżej ceny hurtowej).
Jedyna opcja płatności: przelew na wskazane konto. Z komentarzy na FB wynika, że dla kolejnych zamówień generowane są różne numery kont”


„Próbowałam kilkukrotnie dzwonić pod podany nr, jednak ciągle jest komunikat, że nie ma takiego nr, na e-mail również nikt nie odpisał” - napisała na wykopie jedna z użytkowniczek Wykop.

Na Facebooku powstała grupa KIDPARADISE – OSZUKANI.

Większość wpisów na temat oszustw dokonywanych przez właściciela sklepu pochodzi z początku lutego (między 6 a 10 lutego).

Kilkadziesiąt minut temu Czytelnik Jarosław poinformował nas, że zakupił krzesełko do karmienia dziecka, ale towaru ani zwrotu pieniędzy nie otrzymał.

Aktualnie strona jest kidparadise.pl jest wyłączona.

Ważne! Jak nie dać się oszukać?


Gorąco zachęcamy do przeczytania wartościowego artykułu na portalu Niebezpiecznik.pl. Autor szczegółowo opisuje na co zwracać uwagę, by nie paść ofiarą oszustów. Tekst dostępny jest TUTAJ.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Przysłowie polskie (, #IP a222644bbd) Odpowiedz

Pazerny dwa razy traci.

odpowiedź (, #IP 32b1a0e1b5) Odpowiedz

ja również zostałam oszukana. niejednokrotnie udawało mi się kupić coś w atrakcyjnej cenie. Ten komentarz to kopanie leżacego, zyczliwość rodem z Polski.

Nicola (, #IP ed3014b80a) Odpowiedz

masz pińset plus to znowu sobie coś zamów. ze swoich nie płacisz.

Przykro mi. (, #IP b69a5fc944) Odpowiedz

Nie chciałem nikogo kopać. Oszuści przyciągają uwagę niską ceną a ofiary głównie tym się kierują podczas zakupów. Wyłączając przy tym ostrożność.