KurierGarwoliński.pl

bedok styczen 2020

Wiadomości z Garwolina

Osiedle Działki w Sulbinach znacznie się powiększy

Dodano:
garwolin - Osiedle Działki w Sulbinach znacznie się powiększy

Osiedle Działki w Sulbinach znacznie się powiększy. Inwestor Henryk Kęsik zlecił prace geodezyjne na około 9ha terenie. Jednocześnie trwa procedura urzędowa dotycząca wydzielenia działek. Sprzedaż nieruchomości ma ruszyć za około 2 miesiące.

Z 9 ha terenu zostanie wydzielone około 50 działek o powierzchni 1000m² i około 15 działek o powierzchni 1200- 2000m². Inwestor Henryk Kęsik wykonał niwelację terenu i przygotował tereny pod drogi. Planowane są 3 drogi dojazdowe od ul. Spokojnej. Jednocześnie trwa procedura urzędowa dotycząca wydzielenia działek. Obszar jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego. Sprzedaż nieruchomości ma ruszyć za około 2 miesiące.


Więcej informacji niebawem.

Zdjęcie wprowadzające: Google Street View

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 5

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Dzialki (, #IP 7f6ec926da) Odpowiedz

Bedo wygurowane.

działki (, #IP d81a0a6268) Odpowiedz

Działek pod domy jednorodzinne w Garwolinie brakuje i jeśli ceny nie będą wygórowane to działki szybko się sprzedadzą.

No napewno. (, #IP a222644bbd) Odpowiedz

Najlepsza lokalizacja parę kroków do S17. Jak ktoś lubi szum wody to i do tego się przyzwyczai.