KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Uczniowie I LO w Garwolinie bawili się na studniówce (wideo)

Dodano:
garwolin - Uczniowie I LO w Garwolinie bawili się na studniówce (wideo)

W sobotę 15 lutego w sali bankietowej Moderno w Górznie, maturzyści z I Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie bawili się na studniówce.

Zgromadzonych gości powitali uczniowie.
W uroczystości udział wzięli m. in: dyrektor I LO w Garwolinie Joanna Ostrowska, wicedyrektor Mariola Kostyra-Talarek, poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak, starosta Mirosław Walicki, wicestarosta Iwona Kurowska, przewodnicząca rady rodziców Joanna Możdżonek-Sabak, wiceprzewodniczący rady rodziców Grzegorz Rosłaniec, grono pedagogiczne, wychowawcy klas trzecich oraz maturzyści z osobami towarzyszącymi.

Uczniowie podziękowali dyrekcji i wychowawcom za dbanie o bezpieczeństwo, atmosferę nauki w szkole, za serce otwarte na prośby uczniów, wyrozumiałość, troskę, zainteresowanie i życzliwość. Nie mogło zabraknąć też podziękowań dla rodziców za ich troskę o dobro dzieci.
Następnie głos zabrała dyrektor szkoły Joanna Ostrowska. – Jan Kochanowski pisał: „Zawżdy tak to bywało, gdy 100 dni nauk zostało, wielce godni żakowie, biesiadowali na zdrowie”. I my dzisiaj spotykamy się dzisiaj na tradycyjnej studniówce. To wieczór piękny, podniosły, pełen magii i wzruszeń. Kochani maturzyści, dzisiaj wyglądacie pięknie, dostojnie, podziwiamy was, jesteśmy z was dumni i wzruszeni. Noc beztroskiej zabawy rozpoczyna ostatni etap przygotowań do matury, ale już dziś przed wami pierwszy egzamin z dorosłości i odpowiedzialności za siebie i swoich partnerów. Kochani uczniowie, z całego serca życzę wam już dzisiaj jak najlepszych wyników na egzaminach maturalnych i dużo szczęścia, które czasem podczas tych egzaminów się przydaje. Od wyników matury uzależnione będą wasze życiowe wybory i przyszłość. Niech wasze decyzje będą konkretne i przemyślane, takie których konsekwencją będzie spełnienie, szczęście, radość i rozwijanie swoich pasji i zainteresowań… Teraz jednak, przed wami noc niespodziewanych wrażeń. Dzisiaj jest taki czas zabawy, radości, więc zapomnijcie o nauce, o codziennych trudach i troskach, wierzę, że ten bal będzie niezapomnianym przeżyciem dla nas wszystkich i zawsze miłych wspomnień młodości… - mówiła dyrektor.

REKLAMA:


Życzenia uczniom złożyli też: poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak, starosta garwoliński Mirosław Walicki, wicestarosta powiatu garwolińskiego Iwona Kurowska, przedstawiciele rodziców z komitetu organizacyjnego studniówki oraz przewodnicząca samorządu uczniowskiego Julia Murdza.

Bal rozpoczął polonez w wykonaniu uczniów. Następnie przedstawiciele władz, dyrekcja, nauczyciele i rodzice zatańczyli walca profesorskiego. Zabawa studniówkowa z zespołem Rytm trwała do białego rana.

Zapraszamy do galerii zdjęć. Więcej zdjęć niebawem.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 168

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Janek Onuca (, #IP 927cc97c39) Odpowiedz

Może mi ktoś wyjaśni, co na studniówce robiły Kaziuki z Parysewa? Mature zdawały zaocznie czy co.