KurierGarwoliński.pl

bedok styczen 2020

Wiadomości z Garwolina

Pożegnali się z policyjnym mundurem

Dodano:
garwolin - Pożegnali się z policyjnym mundurem

W minionym tygodniu w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie odbyło się pożegnanie 6 policjantów, którzy odeszli na zasłużoną emeryturę.

Ze służbą, koleżankami, kolegami i przełożonymi pożegnali się : asp. szt. Andrzej Szczapański – asystent Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, st. asp. Jacek Papiernik – kontroler Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, asp. szt. Marcin Ornat – asystent Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, asp. szt. Dariusz Paziewski – kierownik Posterunku Policji w Łaskarzewie, mł. asp. Mariusz Jaworski – kontroler Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie i st. asp. Piotr Makulec – dzielnicowy Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Wymienionych pożegnał komendant powiatowy policji w Garwolinie insp. Sławomir Rek wraz z I zastępca podkom. Dariuszem Rogalą. Żegnani policjanci usłyszeli od przełożonych podziękowania za długoletnią, sumienną i wzorową służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Garwolinie oraz otrzymali podziękowania, w których mogli przeczytać życzenia zdrowia, szczęścia osobistego, zrealizowania dalszych życiowych zamierzeń oraz długich lat życia w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku wobec Ojczyzny.

Asp. szt. Andrzej Szczapański – asystent Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. Do służby został przyjęty 16.12.1991r. Służbę rozpoczął w Komisariacie Policji w Sobolewie. Od 30.09.1992r. przeszedł do Komisariatu Policji w Trojanowie. W 2007 roku rozpoczął pracę w garwolińskiej jednostce. Pracował na stanowisku zespołu dzielnicowych KPP w Garwolinie, od 2013r. w Wydziale Prewencji w Zespole ds. Wykroczeń, które to stanowisko pełnił do czasu odejścia na emeryturę.

REKLAMA:


St. asp. Jacek Papiernik – kontroler Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. Do służby został przyjęty 01.09.1992r. Służbę rozpoczął w Wydziale Ruchu Drogowego. W 2002-2004 pracował w Komisariacie Policji w Łaskarzewie, od 2005 do 2007 w Wydziale Prewencji KPP Garwolin. Przez ostanie 13 lat służby w pełnił służbę w Wydziale Ruchu Drogowego KPP Garwolin, gdzie pracował do czasu odejścia na emeryturę.

Asp. szt. Marcin Ornat – asystent Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. Do służby został przyjęty 16.05.1994r. Służbę rozpoczął w Komisariacie Policji w Wildze. Od 1995r. pracował w Wydziale Ruchu Drogowego, gdzie pracował do czasu odejścia na emeryturę.

Asp. szt. Dariusz Paziewski – kierownik Posterunku Policji w Łaskarzewie. Do służby został przyjęty 16.12.1991r. Służbę rozpoczął w plutonie patrolowo interwencyjnym KRP Garwolin. W latach od 1995-2000 pracował w Komisariacie Policji w Wildze. W 2000r. przeniesiony do rewiru dzielnicowych KP w Łaskarzewie. Od 01.06.2017r. zajmował stanowisko kierownika Posterunku Policji w Łaskarzewie, które to stanowisko pełnił do końca.

Mł. asp. Mariusz Jaworski – kontroler Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. Do służby został przyjęty 20.02.1998r. Służbę rozpoczął w Komendzie Powiatowej Policji w Otwocku. Od 2006r. policjant Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, a od 2007r policjant Wydziału Ruchu Drogowego, gdzie pracował do czasu odejścia na emeryturę.

St. asp. Piotr Makulec – dzielnicowy Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. Do służby został przyjęty 20.02.1999r. Służbę rozpoczął w ogniwie patrolowo interwencyjnym KPP Garwolin. W 2006-2010 pracował w Posterunku Policji w Miastkowie Kościelnym. W 2010/2011 służbę pełnił w Posterunku Policji w Łaskarzewie. Od 2012 roku dzielnicowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, gdzie pracował do czasu odejścia na emeryturę.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Odeszli? (, #IP d2295ddb4a) Odpowiedz

Odeszli?? Czy musieli odejsc? Taka roznica a jednak.

Emeryci (, #IP 666f74feac) Odpowiedz

Nie za wcześnie ????

emeryci (, #IP dbc1beadb5) Odpowiedz

A w jakim wieku są Ci ciężko spracowani emeryci.