KurierGarwoliński.pl

bedok styczen 2020

Wiadomości z Garwolina

Krzysztof Latuszek zakończył służbę w KP PSP Garwolin

Dodano:
garwolin - Krzysztof Latuszek zakończył służbę w KP PSP Garwolin

30 stycznia 2020 roku służbę w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Garwolinie zakończył st. ogn. Krzysztof Latuszek, dowódca zastępu w Jednostce Ratowniczo - Gaśniczej.

Podczas uroczystej zbiórki komendant powiatowy PSP w Garwolinie st. bryg. Krzysztof Tuszowski podziękował funkcjonariuszowi za wieloletnią, pełną poświęcenia służbę w tut. Komendzie.

St. ogn. Krzysztof Latuszek uczestnicząc w licznych akcjach ratowniczo-gaśniczych, zawsze niósł pomoc każdemu, kto jej potrzebował. Jego postępowanie potwierdza, że wykonywanie zawodu strażaka, to nie tylko praca – lecz służba, która często wymaga poświęceń i niejednokrotnie jest pełniona kosztem czasu dla najbliższych.

REKLAMA:


Komendant wyraził nadzieję, że przejście na zaopatrzenie emerytalne nie będzie oznaczało zerwania więzi ze środowiskiem strażackim, a nawiązane przez lata służby przyjaźnie i znajomości będą nadal trwały. Następnie licznie zgromadzeni funkcjonariusze i pracownicy cywilni życzyli koledze wszelkiej pomyślności, zdrowia, a także realizacji marzeń, na które do tej pory brakowało czasu.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Kultura (, #IP 256a162a21) Odpowiedz

A Ty pewnie kulturalny katolik

mike (, #IP 30d11e2c55) Odpowiedz

gratulacje Krzysiu, wreszcie będziesz miał czas dla swoich pszczółek...;-)

(, #IP 1da8ed131a) Odpowiedz

o bieganiu nie zapomnij :)