Rozrywka | Kultura Garwolin

Centrum Sportu i Kultury zamknięte do 25 marca

Dodano:
garwolin - Centrum Sportu i Kultury zamknięte do 25 marca

Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, a także będące w jego strukturach Kino „Wilga”, Pływalnia Miejska „Garwolanka” i hala sportowa będą zamknięte do 25 marca. Zaplanowane na ten czas wydarzenia kulturalne i sportowe zostają odwołane lub przeniesione na inny termin.

W związku z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 11 marca 2020 r. oraz decyzją Burmistrza Miasta Garwolina Marzeny Świeczak od 12 do 25 marca Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, Kino „Wilga”, Pływalnia Miejska „Garwolanka” oraz hala sportowa przy ul. Żwirki i Wigury 16 zostają zamknięte. Wszystkie zajęcia w ramach sekcji stałych, wydarzenia kulturalne i sportowe zostają odwołane lub przeniesione na inny termin.

Spektakl „Tirti Tist w Przestrzeni” w ramach „Artystycznych poranków”, który miał się odbyć 15 marca zostanie przeniesiony na inny termin, który zostanie podany wkrótce. Bilety zachowują ważność. Ewentualny zwrot biletów będzie możliwy po 25 marca.

REKLAMA:


Występ kabaretu Paranienormalni zaplanowany na 19 marca odbędą się 21 maja 2020 r. Bilety zachowują ważność. Ewentualny zwrot biletów będzie możliwy po 25 marca.
Seans „Kina w szpilkach” zaplanowany na 25 marca zostaje przeniesiony na 29 kwietnia 2020 r. Seanse filmów "Boże Ciało" i "Parasite" zostają przeniesione z 18 marca na 16 kwietnia 2020 r. Bilety zachowują ważność. Ewentualnego zwrotu biletów będzie można dokonać po 25 marca.

Wszystkie pozostałe seanse w Kinie „Wilga” zostają odwołane. Osobom, które zakupiły bilety przez online pieniądze zostaną zwrócone automatycznie na konto bankowe. Osoby, które zakupiły bilety w kasie kina lub w biletomacie będą mogły je zwrócić po 25 marca.
Plastyczny Konkurs Wielkanocny adresowany do szkół podstawowych i ponadpodstawowych zostaje odwołany.

Festiwal Piosenki Dziecięcej „Małe Nutki”, który miał się odbyć 18 i 19 marca zostanie przeniesiony na inny termin, który zostanie podany wkrótce.
Wystawa „Biomorfy” Katarzyny Kuty, której wernisaż miał się odbyć 13 marca w Galerii „Kotłownia” zostaje przeniesiona na inny termin, który zostanie podany wkrótce.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP 5c9c3a1d66) Odpowiedz

Bardzo dobra decyzja w kinie ostatnio tłumy ludzi trzeba przeczekać ten czas filmy nie uciekną ..............