KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Sukcesy młodzików i seniorów z MKS Garwolin

Dodano:
garwolin - Sukcesy młodzików i seniorów z MKS Garwolin

Kolejny udany turniej młodzików. Na badmintonowym Krajowym Turnieju Młodzików z cyklu "Warsaw Open" wystąpili Ania i Tomek Kotlarscy, zdobywając 3 medale. Jak zwykle nie zawiedli też seniorzy, którzy przywieźli worek medali z XII Turnieju Seniorów Yonex Open Forever Young w Suchedniowie.

8 marca 2020 roku w Warszawie odbył się kolejny Krajowy Turniej Młodzików z cyklu "Warsaw Open". Na tych zawodach wystąpili Ania i Tomek Kotlarscy, zdobywając 3 medale. Ania wygrała grę mieszaną razem z Maksem Krogulskim (KS Hubertus Zalesie Górne) oraz I miejsce w grze podwójnej dziewcząt razem z Olą Jacoń (UKS Korona Pabianice). Tomek natomiast zdobył II miejsce w grze podwójnej chłopców razem z Kamilem Markusem (UKS Korona Pabianice). W grze pojedynczej zajął II miejsce w grupie eliminacyjnej i ostatecznie po wygraniu finału B – 10. miejsce w turnieju.

REKLAMA:


Seniorzy z Garwolina jak zwykle nas nie zawiedli podczas XII Turnieju Seniorów Yonex Open Forever Young w Suchedniowie ze wspaniałymi wynikami:
WD25+ 2 miejsce Magdalena Nogal/ Karolina Jelińska
XD30+ 3 miejsce Magdalena Nogal/ Dariusz Augustyńczyk
XD40+ 3 miejsce Krzysztof Walenda/ Magdalena Koba
WD40+ 1 miejsce Maria Brzeźnicka/ Ewa Młynarska
XD55+ 1 miejsce Maria Brzeźnicka/ Stanisław Wikło
WS60+ 1 miejsce Maria Brzeźnicka
MS65+ 1 miejsce Jerzy Rybicki
MD65+ 1 miejsce Jerzy Rybicki/ Andrzej Struensee


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.