KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Fabryka Avon przekazuje swoje produkty na walkę z koronawirusem garwolińskim instytucjom

Dodano:
garwolin - Fabryka Avon przekazuje swoje produkty na walkę z koronawirusem garwolińskim instytucjom

Fabryka Avon w Garwolinie angażuje się w pomoc w walce z pandemią koronawirusa i przekazuje 3,5 tony produktów do higieny miastu Garwolin, a także placówkom publicznym, które potrzebują pilnego wparcia. Tyle samo środków trafi również do Szpitala Wolskiego im. dr Anny Gostyńskiej w Warszawie. W ten sposób marka chce podkreślić, że chociaż zgodnie z zaleceniami lekarzy powinniśmy zasłaniać usta, jest to czas, w którym musimy odsłonić serca #AvonRazem.

Walka z pandemią to wielkie wyzwanie dla całego społeczeństwa. Na szczęście są ludzie, którzy zwłaszcza w takim momencie, chcą pomagać innym. Właśnie dlatego Avon chce podzielić się tym, co ma najlepsze – środkami czystości, które są teraz kluczowymi produktami w walce z koronawirusem.  Marka przekazała ponad 3,5 tony kosmetyków do higieny (w tym żeli antybakteryjnych, mydeł czy szamponów) Urzędowi Miasta w Garwolinie, skąd trafią do Powiatowego Szpitala w Garwolinie, a także Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Garwolinie. To jednak nie koniec! Kolejna tura kosmetyków zostanie przekazana Szpitalowi Wolskiemu, który walczy na froncie z koronawirusem. Do tego szpitala potencjalnie mogą trafić chorzy z Garwolina. Artykuły od Avon zostaną wykorzystane przede wszystkich do codziennej opieki nad pacjentami, przyczynią się także to utrzymania odpowiednich warunków pracy w placówkach publicznych.

REKLAMA:


- Jesteśmy bardzo mocno związani z garwolińską społecznością i czujemy się jej częścią. Dlatego, w obecnej sytuacji oczywiste dla nas było zaangażowanie się we wsparcie lokalnych instytucji. Liczymy, że przekazane przez nas kosmetyki zwiększą bezpieczeństwo w miejscach, które są teraz najbardziej narażone, będąc jednocześnie na pierwszej linii frontu. Jesteśmy bardzo wdzięczni za  ogromny wysiłek, jaki wkładają pracownicy tych instytucji, za to, że codziennie dzięki nim możemy czuć się bezpieczni. Przekazując to, co mamy najlepszego, czyli nasze kosmetyki,  włączamy się w tę walkę - mówi Piotr Mikołajski, Dyrektor Fabryki Avon Operations Polska.

Działanie na rzecz społeczności jest naturalnym elementem funkcjonowania firmy, marka od lat współpracuje ze środowiskiem lokalnym zgromadzonym wokół fabryki Avon w Garwolinie. To właśnie jej pracownicy pomogli w przygotowaniu wysyłki, która wesprze setki potrzebujących osób.  Praca zarówno w Avon Operations Polska, jak i Avon Distribution Polska podczas pandemii odbywa się zgodnie z planem, przy zachowaniu szczególnych środków bezpieczeństwa. Firma wdrożyła procedury mające na celu ochronę pracowników, przy jednoczesnym zapewnieniu ciągłości produkcji, która w obecnej sytuacji jest potrzebna jeszcze bardziej.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

metropolita łódzki abp Rys przeznaczył 100 tys zł na zakup respiratorów (, #IP 28a3e47e6a) Odpowiedz

Czy kościół wspomaga finansowo szpital w zakupie respiratorów.( Najbogatsza instytucja w państwie)

Dobry ruch (, #IP 614749abb7) Odpowiedz

To dlatego nie będzie wypracowanej za ubiegły rok premii oraz podwyżek dla pracowników fizycznych.

Avon..... Najgorsze miejsce do pracy w mojej opinii.... (, #IP 9efcdbe0ed) Odpowiedz

Obłuda i zakłamanie.... Mówią, że to firma dla kobiet a tak naprawdę zwalniają osoby wracające po urodzeniu dziecka.... Krzywda ludzka wyjdzie im bokiem!

Nawet za kilka słów otrzymuje się naganę. (, #IP 28a3e47e6a) Odpowiedz

Kto słyszał 12 godzinny dzień pracy. Pracownik wykorzystany do maksimum.

Nicola (, #IP 11aa70fd4e) Odpowiedz

Jak urodziłaś dziecko to dostajesz 500. Na tipsy i browara powinno ci starczyć.

Avon Avon (, #IP 75d1febfa1) Odpowiedz

Firma Avon przekazuje komuś coś (instytucji) tylko wtedy jak czuje w tym jakiś interes (odpiszą sobie darowiznę od podatku i git zarobieni są w ten sposób lepiej jakby sprzedali) bezinteresownie to nic nikomu nie dadzą, pracownicy od zawsze byli traktowani jak niewolnicy (dlatego od trzech lat tam już nie pracuję). Osobiście miliony złotych wyrzuciłem do kontenera na śmieci a przy kontenerze stał strażnik i pilnował żeby nikt nic nie zabrał. A miasto Garwolin to od zawsze jest ru..ane przez Avon, podatku nie płacą bo albo zmienią NIP, albo nazwę i miastu miliony koło nosa przechodzą. A teraz rzucą ochłapy i wychwalają się pod niebiosa (widocznie zrobili 5S).

EMKA (, #IP 10acf64dc3) Odpowiedz

Czy dobrze zrozumiałem? Proszę mnie poprawić. Czyli będą w szpitalu rzucać szamponami do wirusa w koronie? A kiedy transmisja z koronacji? Czy będzie LIVE z esemesami i nagrodami? A do jedenastego aprila jeszcze tyle hektarów. houk...

Avon fan (, #IP 4d78019b0c) Odpowiedz

Zawsze możesz poprosić w przypadku jospitalizacji, żeby nie korzystali z tych produktów w czasie opieki nad Toba. Haters gonna hate. Zdrowia !!