KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Bez prawa jazdy i po alkoholu spowodował kolizję

Dodano:
garwolin - Bez prawa jazdy i po alkoholu spowodował kolizję

23 marca w miejscowości Wilchta mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierujący oplem zjechał do przydrożnego rowu. Okazało się, że miał 1,5 promila w wydychanym powietrzu o posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

- 31-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierując samochodem marki Opel zjechał do przydrożnego rowu, jak się okazało mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 31-latek posiadał również sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie – mówi asp. szt. Marek Kapusta z KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Weteran (, #IP bff9131067) Odpowiedz

Szanowna Redakcjo. Jeżeli podajecie wiadomości tego typu, to doprowadźcie sprawę do końca i podajcie czym sprawa się skończyła. Jaki był wyrok? Czy w ogóle był? Mnie osobiście bardzo interesuje, w jaki sposób osoby, które maja sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych są dalej karane.