KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Zderzenie samochodu osobowego i ciągnika w Wólce Gruszczyńskiej

Dodano:
garwolin - Zderzenie samochodu osobowego i ciągnika w Wólce Gruszczyńskiej

Dziś po godzinie 17.00 w miejscowości Wólka Gruszczyńska doszło do zderzenia samochodu osobowego i ciągnika. Na miejscu zdarzenia powiła się straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.Więcej informacji niebawem.

- 25-letnia kobieta kierująca samochodem marki Peugeot, zjechała na przeciwległy pas drogi, gdzie doprowadziła do kolizji drogowej z ciągnikiem rolniczym. 50-letni kierowca ciągnika został przewieziony do szpitala, gdzie po udzieleniu pomocy został wypisany do domu – informuje asp. szt. Marek Kapusta z KPP w Garwolinie

-Kierowcy opuścili pojazdy o własnych siłach bez obrażeń zewnętrznych. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i udzielili wsparcia psychicznego kierującej samochodem osobowym. Na miejscu były dwa zastępy OSP z Wilgi i Mariańskiego Porzecza – informuje st. kpt. Tomasz Biernacki z KP PSP w Garwolinie.


zdjęcia OSP Wilga

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.