KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (4 - 10 maja 2020 r. )

Dodano:
garwolin - Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (4 - 10 maja 2020 r. )

Działania strażaków z powiatu garwolińskiego w minionym tygodniu.


5 maja 2020 r.

Zdarzenie drogowe w miejscowości Lipówki

Po godzinie 15 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w miejscowości Lipówki, gdzie samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w latarnię. Pojazdem podróżowały dwie osoby, które opuściły pojazd o własnych siłach. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba została ranna. W akcji trwającej około jednej godziny uczestniczył jeden zastęp PSP oraz dwa zastępy OSP.

8 maja 2020 r.

Zdarzenie drogowe w miejscowości Chromin

Przed godziną 13 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w miejscowości Chromin, gdzie samochód osobowy wypadł z drogi. Pojazdem podróżowała jedna osoba, która opuściła go o własnych siłach. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba została ranna. W akcji trwającej jedną godzinę uczestniczył jeden zastęp PSP oraz dwa zastępy OSP.

REKLAMA:


9 maja 2020 r.

Zdarzenie drogowe w miejscowości Sobolew

Po godzinie 19 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w miejscowości Sobolew, gdzie samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. Pojazdem podróżowały trzy osoby, które opuściły go o własnych siłach. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy jednej osobie poszkodowanej. W akcji trwającej ponad jedną godzinę uczestniczył jeden zastęp PSP i jeden zastępy OSP.

10 maja 2020 r.

Zdarzenie drogowe w miejscowości Kalinów

Przed godziną 9 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w miejscowości Kalinów, gdzie samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy dwóm osobom poszkodowanym. W akcji trwającej ponad trzy godziny uczestniczył jeden zastęp PSP oraz dwa zastępy OSP.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.