KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Płacili za zakupy znalezionymi kartami - odpowiedzą za kradzieże z włamaniem

Dodano:
garwolin - Płacili za zakupy znalezionymi kartami - odpowiedzą za kradzieże z włamaniem

Kryminalni z Garwolina zatrzymali dwóch mężczyzn, których podejrzewali o kradzieże z włamaniem. Zajmujący się tą sprawą policjanci ustalili, że sprawcy znaleźli karty płatnicze, a następnie płacili nimi za zakupy. Grozi im do 10 lat więzienia.

Policjanci z wydziału kryminalnego z Garwolina ustalili, że w ostatnim czasie na terenie miasta oraz powiatu, sprawcy płacili za zakupy znalezionymi kartami. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienia o popełnionych przestępstwach od osób pokrzywdzonych.

Kryminalni ustalili, że związek z tymi przestępstwami mają dwaj  mieszkańcy Garwolina w wieku 28 i 37 lat. Stróże prawa zatrzymali podejrzewanych mężczyzn, których doprowadzili do komendy. Zebrane przez śledczych materiały pozwoliły przedstawić mężczyznom zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem oraz usiłowanie takiego przestępstwa.

REKLAMA:


Młodszy z mężczyzn dodatkowo usłyszał zarzut kradzieży pieniędzy ze sklepu na terenie Garwolina, jak się okazało przestępstw tych dopuścił się w warunkach tzw. recydywy. Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.