KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę i kierowcę bez uprawnień

Dodano:
garwolin - Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę i kierowcę bez uprawnień

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne narzędzie, służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 1 prawo jazdy.


12 maja, Oblin
46-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Honda, będąc w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Maciejowicach.

16 maja, Sulbiny
44-letni ob. Ukrainy, kierował samochodem marki Mercedes, nie stosując się do wykroku sądowego – zakaz prowadzania pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.