KurierGarwoliński.pl

Kiermasz Lemar

Wiadomości z Garwolina

Niecodzienne tankowanie na stacji paliw Shell w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Niecodzienne tankowanie na stacji paliw Shell w Garwolinie

Dziś po godzinie 18.00 na stacji paliw Shell w Garwolinie wylądował niewielki helikopter. Z relacji Czytelnika wynika, że pilotowi po prostu zabrakło paliwa. Zdarzenie wywołało niemałe poruszenie.

Na stacji Shell wylądował niewielki czarny helikopter, prawdopodobnie prywatny.
- Dziś po godzinie 18.00 na stacji paliw Shell wylądował niewielki czarny helikopter. Mężczyzna wepchnął go pod dystrybutor, zatankował, zapłacił i odleciał – informuje Czytelnik Jerzy.

REKLAMA:

 


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Pilot (, #IP e72e59a11c) Odpowiedz

powinien zostać ukarany za totalną nieodpowiedzialność. Naraził na niebezpieczeństwo dużo ludzi. Jeżeli zabrakło mu paliwa i musiał lądować awaryjnie powinien wylądować na polach obok stacji. Pracownicy stacji paliw, którzy pozwolili na zatankowanie helikoptera i ponowne narażenie stacji na niebezpieczeństwo przez startującą maszynę powinni również zostać ukarani przez Shella. Totalna nieodpowiedzialność i bezmyślność.

Jeżeli zabrakło mu paliwa powinien wylądaować na polu. (, #IP 57e7eb820e) Odpowiedz

Facet naraził na niebezpieczeństwo dużo osób. Kompletny brak rozsądku. Powinien odpowiadać za to.

Helikopter (, #IP 233d7a2048) Odpowiedz

Od kiedy można ladowc samolotem lub helikopterem przy cywilnej stacji paliw facet złamał wszystkie procedury bezpieczeństwa, skoro mu zabrakło paliwa to dupa nie pilot.

on (, #IP c2d30b2e3b) Odpowiedz

od kiedy Shell robi sobie reklamę... to już nie pierwszy raz ( patrz internet)

Majka (, #IP 3f4a98e97c) Odpowiedz

Skoro umial pilotowac to chyba pilot chory paranoiku

Niby fajnie (, #IP 25e935a224) Odpowiedz

Nie znam się na przepisach, ale czy nie powinien ktoś tego zabezpieczać? Kupę tam dzieciaków, przypadkowych ludzi. Niby zabrakło paliwa, a może miał jakieś pozwolenie?

Heh (, #IP b933f365f9) Odpowiedz

Nie miał wahy to musiał tankować bo cena jaka jest w Garwolinie napewno mu zostanie w pamięci jako jedno z najdroższych paliw w Pl

Do he he (, #IP 25e935a224) Odpowiedz

Masz rację, tankowałem ostatnio w Wielkopolsce na BP, gaz 1.57zł ,95-za 3.67zł.Garwoli to może trzeba podać gdzieś o zmowę cenową

xyz (, #IP c2d30b2e3b) Odpowiedz

zgadza się, nawet na orlenie np w stoczku różnica 30gr ...