KurierGarwoliński.pl

Kiermasz Lemar

Wiadomości z Garwolina

Policjanci zatrzymali 5 osób za handel i posiadanie narkotyków

Dodano:
garwolin - Policjanci zatrzymali 5 osób za handel i posiadanie narkotyków

Ponad 200 gramów marihuany oraz amfetaminę o czarnorynkowej wartości ponad 10000 złotych zabezpieczyli policjanci z wydziału kryminalnego. Mundurowi do sprawy zatrzymali 5 osób. Mężczyźni są podejrzani o handel oraz posiadanie środków odurzających. Trzech mężczyzn zostało tymczasowo aresztowanych na 3 miesiące.Sprawa ma charakter rozwojowy.

W ostatnich dniach policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie na terenie powiatu garwolińskiego prowadzili działania, które doprowadziły do zatrzymania pięciu mężczyzn, mieszkańców powiatu garwolińskiego podejrzanych o handel i posiadanie środków odurzających. Łącznie mundurowi zabezpieczyli ponad 200 gramów marihuany oraz amfetaminę o czarnorynkowej wartości ponad 10000 złotych.

Zatrzymani mężczyźni w wieku (21-46) lat usłyszeli zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.
Decyzją sądu na wniosek Prokuratury Rejonowej w Garwolinie wobec trzech zatrzymanych mężczyzn zastosowano trzymiesięczny areszt.
Sprawa na charakter rozwojowy, policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.