KurierGarwoliński.pl

Bnp Paribas lipiec 2020

Wiadomości z Garwolina

Droga powiatowa na odcinku Kobyla Wola - Rowy zamknięta

Dodano:
garwolin - Droga powiatowa na odcinku Kobyla Wola - Rowy zamknięta

Powiatowy Zarząd Dróg w Garwolinie informuje, że od dnia 21 maja 2020 r. od godziny 800 do dnia 30 maja 2020 r. do godziny 2200 będzie zamknięta dla ruchu droga powiatowa Nr 1327W Ruda Talubska - Taluba - Kobyla Wola - do drogi Nr 17 na odcinku Kobyla Wola - Rowy.


Powodem zamknięcia jest wykonywanie przebudowy drogi powiatowej Nr 1327W Ruda Talubska - Taluba - Kobyla Wola - do drogi Nr 17 oraz wykonywanie prac przy wycince drzew, które będą zagrażać bezpieczeństwu ruchu drogowego.

Objazd będzie odbywał się przez miejscowości Taluba, Ruda Talubska, Kobyla Wola i Józefów i będzie kierowany przez uprawnionych pracowników wykonawcy.

Odpowiedzialność za powyższe roboty i utrudnienia w ruchu ponosi Wykonawca robót tj. firma Zakład Usług Remontowo Budowlanych PAROL, Al. Legionów 19, 08-400 Garwolin.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.