Wiadomości z Garwolina

Prezydent odwiedził firmę Lechpol Electronics i garwoliński targ

Dodano:
garwolin - Prezydent odwiedził firmę Lechpol Electronics i garwoliński targ

Prezydent Andrzej Duda odwiedził dziś firmę Lechpol Electronics. – Właściciele firmy Lechpol z dumą mówią, że udało im się przetrwać kryzys, trudną sytuację, przestój, który był przez okres zamrożenia gospodarki w związku z koronawirusem. Udało się przetrwać m. in. dzięki wsparciu Tarczy Antykryzysowej – podkreślał Andrzej Duda, dodając, że firma otrzymała tzw. postojowe, dzięki czemu połowa pracowników pracowała, a połowa była na postojowym.


– Dzisiaj powoli wszystko wraca do normy, tak jak – mam nadzieję – wraca do normy cała nasza gospodarka, stopniowo, kiedy jesteśmy w stanie ją odmrażać zmniejszając rygory –
mówił Andrzej Duda.

– Firma Lechpol jest przykładem, że pomoc, która została przygotowana i zaoferowana przeze mnie i polski rząd trafiła tam, gdzie powinna i wsparła tych, którzy produkują, którzy mają miejsca pracy. Tutaj, w firmie Lechpol żaden pracownik – dzięki tej doskonałej współpracy pomiędzy prezydentem, rządem a polskimi przedsiębiorcami – nie został zwolniony, wszystkie miejsca pracy zostały utrzymane – zaznaczył Andrzej Duda.

Prezydent udał się też na garwoliński targ. Na miejscu przywitali go: poseł na Sejm RP Krzysztof Tchórzewski, wicemarszałek Senatu RP Maria Koc, burmistrz Garwolina Marzena Świeczak i starosta Mirosław Walicki.

REKLAMA:


zdjęcia: Jakub Szymczuk


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 10

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Baraniak (, #IP 853074bead) Odpowiedz

Dobra reklama firmy lechpol przez prezydenta ,jaki to polski producent?

obserwator (, #IP 4c1ed559d8) Odpowiedz

Firma Lechpol to żaden producent , zajmuje się handlem chińskiego badziewia ,marny produkt za marne pieniądze ,ale kasę niezłą trzpie.

Lech pol (, #IP 4b8e2f2c57) Odpowiedz

Owszem to jeden z kilku większych producentów niewolników w powiecie i okolicy garwolina.

Lechpol producentem.... proszę nie robić z ludzi idiotów! (, #IP 9efcdbe0ed) Odpowiedz

Lechpol producentem.... proszę nie robić z ludzi idiotów!

Anna (, #IP ce9f827028) Odpowiedz

no tak dla jednych tarcza dla innych nie. Dostali tarcze Ci co i tak na kasie spią, a mali przedsiebiorcy jak zawsze wiatr w oczy

paragon (, #IP 580a14ff47) Odpowiedz

Ciekawy jestem czy PAD dostał paragon za zakupione warzywa i owoce? Czy jednak brał udział w nielegalnej sprzedaży.

(, #IP 5b01837db8) Odpowiedz

Jak się części sprowadza z Chin składa się na miejscu a nie produkuje to się przetrwa.

Kara za odkryte nosy (, #IP f7440e0b2b) Odpowiedz

Sanepid powinien ukarać Panie ktore sprzedają warzywa Dudzie za to ze maseczki nie kakrywaly nosów. Znamy przecież presonalia tych osób to zapytamy w tygodniu czy zostały nałożone kary na te osoby. Który portal będzie miał odwagę zająć się tym tematem? Może Pan Jaroń, może policja?

Produkują (, #IP 6a35474695) Odpowiedz

Firma Lechpol jest największym importerem z Chin , sama w sobie nic nie produkuje !!

Ja (, #IP 1201bf3d5c) Odpowiedz

Skąd ta pewność?? Z plotek????

Tak (, #IP 7036b61f68) Odpowiedz

Tak się zastanawiam czy na pewno nikogo nie zwolniono, bo różne głosy było słychać, ale nic to, jak jest już dobrze to ok