KurierGarwoliński.pl

Bnp Paribas lipiec 2020

Wiadomości z Garwolina

Pijani i bez prawa jazdy na drogach powiatu

Dodano:
garwolin - Pijani i bez prawa jazdy na drogach powiatu

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne narzędzie, służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 2 prawa jazdy.


20 maja, Garwolin

41-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Honda, nie stosując się wyroku sądowego – zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

20 maja, Żelechów
44-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki VW, nie stosując się wyroku sądowego – zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Żelechowie.

REKLAMA:


22 maja, Wygoda

31-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki VW, będąc w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 1 osoba straciła prawo jazdy. W tym przypadku kontrola drogowa zakończyła się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.