KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Włamali się do budynków mieszkalnych w powiecie

Dodano:
garwolin - Włamali się do budynków mieszkalnych w powiecie

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego odnotowali dwie kradzieże z włamaniem do budynków mieszkalnych. W obu przypadkach pokrzywdzeni stracili po kilka tys. zł.

21 maja w Głoskowie nieznany sprawca, włamał się do domu, skąd dokonał kradzieży sprzętu komputerowego, biżuterii oraz pieniędzy. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilku tysięcy złotych. Odzyskaniem skradzionego mienia oraz ustaleniem sprawcy włamania zajęli się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Tego samego dnia w Żelechowie nieznany sprawca, włamał się do domu skąd dokonał kradzieży sprzętu komputerowego. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilku tysięcy złotych. Odzyskaniem skradzionego mienia oraz ustaleniem sprawcy włamania zajęli się policjanci z Posterunku Policji w Żelechowie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.