KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Brawa dla policjantów! Zapobiegli tragedii

Dodano:
garwolin - Brawa dla policjantów! Zapobiegli tragedii

Na 3 miesiące trafił do aresztu mężczyzna, który jechał na spotkanie z żoną i synem. 30-latek został zatrzymany podczas przemieszczania się autem z powiatu mińskiego do garwolińskiego. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


W poniedziałek dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który jechał z powiatu mińskiego do garwolińskiego by spotkać się z rodziną. Nic w tym nie było by dziwnego poza faktem, że kierował wobec swojej żony i rodziny groźby karalne a na spotkanie zabrał kwas, nóż, maczetę oraz obronnego psa.

Oficer dyżurny zaangażował możliwe dostępne siły policyjne i policjanci szybko namierzyli pojazd i zatrzymali 30-latka. Mieszkaniec powiatu mińskiego trafił do policyjnego aresztu, przedstawiono mu zarzut znęcania się nad osobami najbliższymi oraz groźby karalne.

REKLAMA:


W środę na wniosek garwolińskiej prokuratury miejscowy sąd zastosował wobec 30-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w jednym z aresztów śledczych. Grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Tylko dzięki postawie zgłaszającego i szybkiej reakcji dyżurnego udało się policjantom zatrzymać niebezpiecznego mężczyznę i uniknąć tragedii.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

A jak się miewa (, #IP 9102db9c7e) Odpowiedz

Wasz garwoliński idol Daniel syn Zenka? Wszystkie lokalne laski już posiadł?

Posadzić go ... (, #IP 656f1c8914) Odpowiedz

... na mrowisku !

cholerny gnój (, #IP d2570705d0) Odpowiedz