KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Po pijanemu uderzył w drzewo

Dodano:
garwolin - Po pijanemu uderzył w drzewo

Dziś około godziny 4.00 w Cyganówce na drodze krajowej 76 50-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierujący peugeotem zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

- W piątek 29 maja, około godziny 4.30, na drodze krajowej nr 76, w rejonie miejscowości Cyganówka, 50-letni mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki Peugeot zjechał z jezdni do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Kierowca jest mieszkańcem powiatu garwolińskiego. Mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna podróżował sam. Kierowcy pojazdu na miejscu zdarzenia została udzielona pomoc przez zespół ratownictwa medycznego - informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

W działaniach udzieł wzięły 3 jednostki straży pożarnej, ZRM i policja.

zdjecie: OSP Wilga

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Garwolak (, #IP d317b06dd7) Odpowiedz

Zgubiła dziada orenżada bo pić to trza umić!!