lemar lipiec 2021

Wiadomości z Garwolina

Mrówka PSB w Garwolinie. Co dwa tygodnie nowe promocje!

Dodano:
garwolin - Mrówka PSB w Garwolinie. Co dwa tygodnie nowe promocje!

W połowie maja w Garwolinie otworzyła się kolejna w tym roku już 314. Mrówka. Otwarcie sklepu okazało się wielkim sukcesem. Pierwszego dnia działalności Mrówki, mieszkańcy powiatu garwolińskiego mogli skorzystać z licznych promocji, ale promocje trwają cały czas! Sprawdź aktualną gazetkę!

W połowie maja w Garwolinie otworzyła się kolejna w tym roku już 314. Mrówka. Jest to obecnie największy obiekt handlowy w mieście, w którym od 1996 roku prowadził działalność handlową akcjonariusz PSB firma MIREX Zbigniewa Cicheckiego.

W sklepie o powierzchni handlowej 1450 m2 i ogrodzie zewnętrznym 650 m2 znalazło zatrudnienie 25 osób.
Market jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-19.00, w sobotę 8.00-16.00 i niedzielę 10.00-16.00.


W dniu otwarcia nie było nagród, konkursów ani placu zabaw dla dzieci – wszystko zostało odłożone na "lepsze czasy" po pandemii jednak nie powstrzymało to klientów od licznego przyjazdu na otwarcie sklepu i zakupów w pierwszym w mieście, tak profesjonalnym markecie DIY.

Tego dnia na wszystkich zwiedzających i kupujących czekali nie tylko życzliwi i uśmiechnięci pracownicy sklepu. Dopisali również przedstawiciele producentów, którzy na otwarciu doradzali i służyli fachową pomocą.  - Powoli wracamy do normalności - mówili zadowoleni pracownicy i klienci. Mrówka w dniu otwarcia obsłużyła 1000 klientów, którzy przybyli specjalnie po asortyment promocyjny.

Starania Zbigniewa Cicheckiego i pracowników Mrówki docenił również zarząd spółki.
„Gratulujemy właścicielom, firmie rodzinnej MIREX pięknego obiektu, który będzie godną wizytówką sieci PSB Mrówka. Szczególne podziękowania należą się kierownictwu i pracownikom za wkład pracy włożony w doskonałe przygotowanie marketu. Życzymy dalszego rozwoju oraz wielu zadowolonych klientów” -  napisał w materiale prasowym zarząd.

Kliknij TUTAJ i sprawdź najnowszą gazetkę PSB Mrówka w Garwolinie.

Polub FB Mrówka Garwolin TUTAJ.


Grupa PSB Handel S.A. z siedzibą w Wełczu k./Buska-Zdroju, działa na rynku od 22 lat, jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce. Grupa zrzesza 397 małych i średnich, rodzinnych firm z terenu całej Polski, które prowadzą handel w 290 składach budowlanych, w 316 PSB Mrówkach oraz w 70 PSB Profi. W placówkach tych pracuje ok. 13 tysięcy osób.

Przychody ze sprzedaży materiałów budowlanych firm będących partnerami Grupy PSB Handel S.A., w 2019 r. osiągnęły pułap 7,2 mld zł (były wyższe o 6% w stosunku do 2018 r.). Zaś przychody Grupy PSB Handel S.A. (centrali) w 2019 r. przekroczyły poziom 2,97 mld zł i było 10% wyższe niż przed rokiem. Udział w krajowym rynku dystrybucji materiałów budowlanych szacowny jest na 14%, a w rynku hurtowym ponad 25%. Markę Grupy PSB zna dzisiaj ok. 56% Polaków, sieć sklepów PSB Mrówka 70%, a placówek PSB Profi 31%.

Od kilku lat Grupa PSB tworzy w miastach powiatowych nowoczesne sklepy samoobsługowe sektora "dom i ogród" pod nazwą "PSB Mrówka". Ich celem jest uzupełnienie aktualnej oferty składów PSB o nowy asortyment, kupowany przede wszystkim przez klientów detalicznych, prosto z półek marketu. Sklepy te posiadają w ofercie od kilku do kilkunastu tysięcy pozycji asortymentowych.
Powstają też mniejsze sklepy detaliczne pod nazwą "Mini-Mrówka", o powierzchni 500-800 mkw., głównie w miejscowościach gminnych.

Obecnie działa 314 sklepów PSB Mrówka. Planowane są otwarcia kolejnych marketów.

Galeria 13

Artykuł sponsorowany