lemar lipiec 2021

Garwolin Sport

Jutro Gala Street Dance Studio

Dodano:
garwolin - Jutro Gala Street Dance Studio

Już jutro (sobota 27 czerwca 2020) kolejna Gala Street Dance Studio. W tym roku podczas dwugodzinnej imprezy odbędzie się 18 pokazów tanecznych. Start o 11.00 w CSiK w Garwolinie.


- W tym roku będzie 18 pokazów tanecznych. Na scenie pojawi się 65 tancerzy. Będą to pokazy przygotowane indywidualnie przez tancerzy, pokazy grupowe i oczywiście pokazy instruktorów. Z okazji urodzin będziemy mieć oczywiście fanty dla uczestników gali. Będą czapeczki, koszulki, bluzy, okulary. Mamy również nagrody dla wyróżnionych tancerzy w w tym roku będzie ich chyba więcej niż kiedykolwiek
– mówi Katarzyna Szeląg ze Street Dance Studio.

Podczas gali obowiązują obostrzenia sanitarne:
1. Wejście na salę widowiskową jest przez główne drzwi.
2. Przywitają Was dziewczyny razem z listą Gości i opaskami, które będą Wam zakładać.
3. Opasek nie wolno zdejmować, w przypadku gdy będziecie wychodzić z sali aby ponownie wejść będziecie musieli pokazać opaskę.
4. Jeżeli nie ma Was na liście Gości nie zostaniecie wpuszczeni na sale widowiskową. Z powodu obostrzeń liczba uczestników Gali wynosi 150 osób i nie ma możliwości żeby była tam chociaż jedna osoba więcej.
5. Tancerze i Goście muszą mieć maseczki. Na czas tańca maseczki nie będą koniecznie.
6. Zajmując miejsce pamiętajmy że zajmujemy co 2 fotel, chyba że są Państwo z małym dzieckiem to wtedy wiadomo, że nie
7. Planujemy rozpocząć wpuszczanie Gości o godzinie 10:30
8. Gala startuje o 11:00
9. Tancerze na próbach są od 8 rano - niech wezmą coś do picia i jedzenia ze sobą. Nie ma wychodzenia na miasto w trakcie prób.
10. Nie zapomnijcie strojów i dobrych humorów.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.