
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Garwolinie apeluje do mieszkańców powiatu garwolińskiego o przestrzeganie zasad wynikających z §19 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r. poz. 1066).

Obowiązek zakrywania ust i nosa w obiektach handlowych nadal istnieje.

Wchodząc do sklepu klient powinien ponadto zdezynfekować ręce lub założyć rękawiczki!!!


“W trosce o Państwa zdrowie i zdrowie nas wszystkich, przestrzeganie powyższych zasad bezpieczeństwa może uchronić przed zakażeniem koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19. “ - apeluje Sanepid.
Jeżeli nie nosimy masek na zewnątrz obowiązuje dystans społeczny 2 metry!

Bądźmy odpowiedzialni, dbajmy o swoje zdrowie i zdrowie innych.
Na koniec tylko dodam, że Andrzej Duda jest pod ochroną wwiadowczą, a także zna specjalne opinie wirusologów - takie dla prezydentów, a nie takie dla Kowalskich i Nowaków.

Bądźmy odpowiedzialni!

Czerwcowe zdjęcia z profili TT kandydatów na prezydenta RP@@@
reklama
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.